www.sudzibas.lv Drogas MURGS NE DARBS!

Drogās - MURGS NE DARBS!

Nevienam neiesaku iet stradat uz shito MURGU! Man vajadzeja aatri darbu, tapec aizgaju uz interviju un tiku pienemta. Tachu jau 1. nedelaa sapratu, kas taa par suuda bedri. Es jau no saakuma gaaju kaa uz pagaidu darbu un nomociiju gandriiz 3 meeneshus, nozheeloju, ka neaizgaaju aatraak. Ofisaa sastaasta visaadas pasakas, bet patiesiba nekas nav no soliitaa - pat elementaars darba aprikojums. Nebija ne naziitis(2 naziishi uz visaam), ne respirators. Kastes bija jaapleesh ar rokaam un visa taa kjiimija bija jaaelpo. Kad es pajautaaju, lai iedod respiratoru, vecaakaa paardeveejaa saaka smieties un teica, ka sheit tev nav ofiss. Es biju shokaa, jo ofisaa soliija, ka buus viss nepiecieshamais, tachu nekas nebija. Bet tas vel nav tik traki.

Vadiibu vajadzeetu izshaut. Tur ofisaa/vadiibaa straadaa beernudaarza liimena indiviidi, kas tikai domaa kaa vairaak izsuukt naudu, bet par darbiniekiem ir nospljauties. Izmaaciijushaas augstaako izgliitiibu, var redzeet, ka tikai papiira deelj tur nonaakushi - ne suuda nerubii, tikai melo un kraapjas. Tikai muljkjes tur paliek straadaat.

Atceros, kaa darbaa lejaa noliktavaas vadiitaaja ar vecaako paardeveeju meedza dzert alu un taa pamatiigi. Labi, man tas netrauceeja, bet ja vadiitaaja ir taada maita, tad tas tieshaam ir pretiigi un kriit uz nerviem. Nozheelojamaas aitas. Aarprats, Drogaas ir drausmiigi kadri. Bet ne par to ir staasts. Ko tik Drogas apmaciibaas nestaasta - jaauzbaazhas cilveekiem, jaapiedaavaa saistiitaa prece viena peec otras. Pie kases obligaati jaapiedaavaa papildus prece - tas ir tik drausmiigi. Lielaakajai daljai pirceeju tas shausmiigi krita uz nerviem. Man kaa klientam ari tas kretinee. NEVIENAM, NEVIENAM nepatiik, ja veikalaa uzbaazhas ar preci, bet redz, ja es to nedariishu, tad vadiitaajai nebuus preemija un taapeec vinja psiho kaa aizdedzinaata cuuka.

Darba pienaakumos ietilpst ne tikai paardeveeja/kasiera pienaakumi, bet arii apkopeeja un kraaveeja darbi. Kastes ir ljoti smagas, ir taadas, kuras pat divataa gruuti pacelt. Ka juus domaajat - tas ir normaali? Apkopeejas nav, jo Drogas grib ietaupiit! Taadaa gadiijumaaa, lai piemaksaa darbiniekiem par papildus darbu!! Bet nee. Mees straadaajam kaa VERGI un par to neko nemaksaa.

Ir biezhi paarbaudes. Tikai pameegini nesaveicinaaties kaut ar 1 klientu, nepiedaavat papildus preci vai vnk pareizi nepasmaidit, tad tevi eediis nost. Ofisaa saka, ka paarbaudees noteikti negrib tevi iegaazt, bet peec pieredzes un citu darbinieku staastiitaa - vini to vien gaida, lai tevi iegaastu. Ja viss nebuus perfekti, tad buusi ''izgaazis'' visu kolektiivu. MURGS!! Un kaa taa vadiiba uzbaazhas ar eksaamenu - peec 3 meeneshiem buus jaaliek eksaamens, tev jaazin viss par 10 000 preceem un ne tikai. It kaa darbiniekiem nav nekas cits, ko dariit kaa zubriities. Mums ir privaataas dziives! Straadaajam, lai buutu nauda, nevis, lai vergotu juusu zhiidu kompaanijai! Kad veel tur straadaaju mums piesoliija algas palielinaajumu - iedomaajieties, algu paceela par 10 sant stundaa! Nozheelojami.

Man ir pieredze ljoti labos darbos gan LV, gan aarzemees un es zinu kas ir ko veerts. Aarzemees esmu tik pelniijusi cik tai suuda vadiibai nekad nebuus meenesii. Un es sraadaaju 8h un biju apmierinaata. Taa kaa man vemt gribas no taas vadiibas muldeeshanas, ka shis ir ''labs'' darbs'', jo tas ir sliktaakais, ko esmu dariijusi. Tur arii ir pretiiga aura. Un vienmeer jutos netiira, kad gaaju maajaas, pat peec darba nebija veelmes kaut kur aiziet atpuusties. FUJ! Vinji maak tikai aizraadiit, ja sekundi kaut ko nedari, bet kad visu dienu raujies kaa eezelis nevienu labu vaardu nepateiks, bet paies garaam ar paceltu degunu. Zinu, ka vadiibai ir vienalga, jo meitenes mainaas kaa konveijerii, buus tacu citas jaunas stulbeniites un uz to arii vinji parazitee. Kad es tur straadaaju - viss kolektiivs nomainiijaas, paliku es un veel viena meitene, ar kuru vienlaiciigi iestaajaamies darbaa. Meitenes naak un iet. Atceros kaa man meitenes suudzeejaas par veikala vadiitaaju, ka vinja ir maita un pati vispaar nespeej pasmaidiit - vienmeer staigaa iigna, bet citiem aizraada par katru siikumu. Atceros, kaa meitenes man blakus staaveeja un piiksteeja, ka ieniist sho darbu un es ljoti labi vinas sapratu, tachu vajadzeeja naudu. Es ieniistu DROGAS un man tagad ir pretiigi uz vinjaam pat skatiities. ESMU TIK LAIMIIGA, KA AIZGAAJU.

K

K kendis 07.07.2013

Aizmirsu pierakstiit, ka mees esam arii apsargi. Ne tikai paardeveeji-kasieri, bet arii apkopeejas, kraaveejas un pildaaam apsarga darbu. Apsargs atnaak tikai 1x nedeeljaa! Un par to visu kopaa mums maksaa 1, 10 h. ''Fenomenaali!'' Kaut jums viss naaktu atpakalj DROGAS VADIIBA. Es ticu, ka naaks atpakalj - karma ir maita. :)

Nandia 07.07.2013

Sūdzībā ir pamaz faktu Drogas darbinieku problēmu izklāstā, vairāk emocijas un dusmas, bet kāpēc jūs neviens no darbiniekiem neliekat sīkākus faktus?
Atbilde - lielākā daļa darbinieku, kuriem nav šobrīd normāla darba, cīnas kā vergi Drogās un neuzdrošinās kur iepīkstēties vai pasūdzēties, jo visi sabiedēti, ka sūdzambībeles tiks atrasti un atlaisti.
Lūk fakti no manas paziņas, kas laimīgā kārtā tur jau kā pus gadu nestrādā -
1. Ir noteikts stundu skaits uz mēnesi, ko apmaksā, BET meitenes strādā tik cik prasa vadītāja. Ja kāds sāk teikt, ka man par papildstundām nemaksā un es to nedarīšu un eju mājās kā tas ir pēc grafika un darba līguma, tad gatavojies uz vadītājas psihiski nelīdzsvarotiem uzbļāvieniem un noniecinajumiem visa kolektīva priekšā + no algas saņemsi smieklīgu summu, jo vadītāja būs salikusi entos mīnusus tava darba kvalitātē par ko ņem nost 10, 20 utt. Ls !
2. Meitenes mocas noliktavās ar mežonīgajām kastēm. Staipa šurpu turpu, nobeidzot savas muguras. Turklāt ļoti bieži meitenēm jau pēc pāris mēnešu strādāšanas rodas veselības problemas, ne tikai ar muguras sāpēm, BET saķer iesnas, klepu, sapūš kaklu, muguru un pat apsaldē urīnpūsli, angīnas utt., - jautāsiet kāpēc - noliktavās ir mežonīgs aukstums, kur meitenes ar sasvīdušām mugurām cilā kastes . Un tas nav nekāds izgudrojums vai uzpūsts zilonis :)) - paziņa nostrādāja 2 men.un viss šis murgs sākās, ne tik ar viņu, bet ar viņas kolēģītēm arī.
3. Meitenes rūpīgi pārmeklē ieejot/ izejot no darba. Ka nav ko nospērušas, BET vadītāju neviens nepārbauda. Nuuu, jā viņa tak vadītāja, BET - nez kāpēc regulāri zuda to pa 3 paciņām līdz pat blokam dāmu cigarešu, pa 10 tušām, to pa entā skaita līdzekļiem matiem, mājai utt. Tad rodas jautājums - kā tad meitenes var tādos kvantumos to visu iznest, ja tiek pārbaudītas. Paziņa arī atrada ļoti labu valodu ar kolēģēm jaunajām un vecajām, vecās kolēģes minēja, ka lai vai cik draudzīgs kolektīvs un neviens nezogas, bet preces vairumā zūd var teikt katru otro mēnesi.

L Lepnā Lavīze 07.07.2013

Esmu pircēja. Tiešām, man nu šausmīgi krīt uz nerviem, ka katru reizi pie kases pārdevēji uzbāžas ar pirkumiem un man katru reizi jāatbild:, , Paldies, bet es nevēlos neko citu, izņemot to, kas ir grozā". Cerībā, ka to lasa arī priekšniecība - tak lieciet saviem pārdevējiem mieru! Pircēji tiešām nav tādas aitas, kas nemāk novērtēt, kas vajadzīgs un kas nē.