www.sudzibas.lv Drogas Maldināšana

Drogās - Maldināšana

šodien drogas 20 gadu jubileja, gan TV reklāmā gan e-pastā noreklamēts , ka tieši šodien pilnīgi visi pikumi piedalās momentloterijā, kur visas lozes būs pilnas. Veikala ierados plkst. 17.00, jau stāvot rindā pamanu ka picējiem tiek paziņots ka izlozes nebūs ta kā lozes ir jau beigušās, kaut gan veikala darba laiks ir līdz 21.00, izložu vietā vieniem tiek izniegtaas ziepes 0.20 santīmu vērtība, citiem mazās šokolādes monētas, pienākot manai kārtai kasiere paziņo,ka tādiem kā man kur pirkumu summa i zem 5.00ls vispār nekas nepienākas, kaut gan publiskos mēdijos šādas infomācijas vispār nebija.
Tad man ir jautājums kāda s..a pēc ir jāmaldina pircēji ar šāda veida loterijām, ja pat nespēj pienācīgi nodošināt veikalu ar lozēm

P purr 16.12.2013

Vispār jau Drogas mājaslapā pie noteikumiem bija minēts, ka izloze būs tik ilgi, kamēr ir loterijas kartiņas (tās bija ierobežotā skaitā). Ja beidzas, tad arī izloze vairs nav. Jauki, ka Drogas vismaz kkādas ziepes deva (lai gan varēja arī nedot, jo par to nekas netika minēts), vai ko tur (gandrīz katrā veikalā kko citu). Tāpat noteikumos teikts, ka loterijā piedalās pirkumi virs 5Ls. Vajag lasīt noteikumus, nevis ķert vārnas un rakstīt sūdzības.
P.S. Neesmu Drogas darbinieks, vnk, pirms gāju uz Drogām viņu dz/d, izlasīju loterijas noteikumus. Citā reizē arī Tu tā izdari.