www.sudzibas.lv Drogas Krīt uz nerviem VISAS pārdevējas

Drogās - Krīt uz nerviem VISAS pārdevējas

Lūdzu, lūdzu, mīļie veikalu "Drogas" pārvaldnieki, priekšnieki un pārējie, kas atbildīgi par tekstiem, kurus laikam "spiež" runāt pārdevējām, izdomājiet citu veidu, kā būt laipniem. Man, goda vārds, pamatīgi tas krīt uz nerviem. Gan tas, ka pēc katras manas kustības viņas to apraksta- karte, čeks, tik un tik atlikums utt. Kā arī tas, ka nopērku zeķubikses, un man nesakarīgi piedāvā vīriešu skūšanās putas!!!

B

X xxx 08.11.2010

Par to piedāvāšnu pie kasēm.
Tas tiešām riktīgi besī.

K krista 08.11.2010

Man arī viņas nervā kāpj un sāku jau nepieklājīgi atbildēt, tad kad pajautā, vai nevēlos jaunu skropstu tušu, tad atbilu vai tiešām mana esošā tuša izskatās tik ļoti slikti?????

E Es 09.11.2010

Man arī kaitina tā mūžīgā piedāvāšana pie kases un patiešām žēl tās meitenes, kas tur strādā un kurām liek uzbāzties cilvēkiem

I Ilona 09.11.2010

Tieši tas pats notiek Narvesenos - uzbāžas ar šokolādēm u.c

A Agy 09.11.2010

Pārdevējas jau nav vainīgas, ka darba devējam nepielec, ka tas pircējam nav nemaz patīkami...

E es 10.11.2010

man tas ar totāli besī.

I Ivars 11.11.2010

Man ( puisim) vienreiz piedāvaja nopirkt skropstu tušu:D:D:D Nu jā, ir jau ir kaitinoša tā papildus preču piedāvāšana:)

A agnese 13.11.2010

tiešām tas nav izturams!!!

L Liene 15.11.2010

Fui

V Vita 15.11.2010

A man besi ara ka drogas nevar normali iepirkties jo apsargs iet vainu pakal vai nu novero manu katru kustibu. Ta ka pat nav vairs velesanas iepirkties, jo jutos ka zagle kuru izseko. Ir bijis origo ka es vinam pateicu ko tu skaties uz mani. Un no dusmaam aizgaju prom atstajot visas preces.
Ta ir katru reizi ta ka man iet pakal. zagle neesmu Drogas vienmer pastavigiizdodu labas nadas summas.

V vii 28.11.2010

latvijas likumdošana nosaka to, kas ir jāpasaka: cik jāmaksā, cik pircējs iedod, atlikums utt. tā ka... diez vai Drogas kaut ko darīs šajā jautājumā

V vii 28.11.2010

P.S. Un, zinot, ka nekas nemainīsies, vai nebūtu vieglāk pateikt: "Paldies, nē?" (runājot par piedāvājumiem pie kases)