www.sudzibas.lv Drogas Krāpšana, slikts serviss, tikai nestādat drogās

Drogas - Krāpšana, slikts serviss, tikai nestādat drogās

Nevienam neiesaku strādāt "Drogas" mocības nevis darbs. Piesacījos uz Pārdevēja- Konsultanta vakanci. Tā vietā lai vienkarši strādātu ar Pādevēju- Konsultantu, tev vēl būt apkopējam, apsargam, skatīties ar aizdomām uz katru cilvēku, apstākļi briesmīgi.Esi briesmās par savu veselību un drošibu. Izlikt pārdošanā un celt smagumus, un tā vienkārši ttāpat nedriīkst sēdēt pie kases. Alga nekāda, smieklīga, niecīga. NEVIENAM NEIESAKU, REĀLI "DROGAS" TAUPA UZ CILVEKIEM, tā vietā lai noalgotu apkopēju un apsargu, kur ir veialā, nevis atbrauc tikai 20 min, kā tiek izsaukts.

07.11.2019

Su

Pacco_al 07.11.2019

Jā par Drogām šādi stāsti daudz ir dzirdēti, es piemēram tur sen neko nepērku pie tiem ierāvējiem.

La Lailailai 07.11.2019

Nu tā jau ir. Esmu arī par Drogam dzirdējusi šādus stāstus. Viens no iemesliem kāpēc neiepērkos šajā veikalā.

Saivii 07.11.2019

Naudu taupa, kaa jau visi Latvijaa.

Mi minotavr 02.01.2020

Da, v Drogas tak vse i estj. Samij plohoj rabotodatelj. Zarplata 2,65-2,85 v cas na ruki prosto smeschnaja. I za etu zarplatu budete stojatj na kasse po 9-11 casov, lovitj vorov i narkomanov s riskom dlja zizni, mitj poli v magazine, taskatj korobki. Pri etom celij denj disjatj himiej, govoritj na kasse zauchennij tekst, kak popugaj, kazdomu pokupatelju. Plus visluschivatj s ulibkoj negativ ot neadekvatnih pokupatelej, kakih sejcas mnogo (a potom nervi lecitj). Strahovku dajut toljko cerez god samuju deschevuju, pokrivaet toljko to, cto oplacivajet gosudarstvo (semejnogo za 1,42 i specialistov po napravleniju za 4,27)