www.sudzibas.lv Drogas Krāpšana, slikts serviss

Drogās - Krāpšana, slikts serviss

Ceturtdien iepirkos veikalā Daugavpilī. Un biju ļoti nepatīkami
šokēts no tādas nicīgas atbildes man kā klientam. Redziet es
paprasīju, lai no manas kartes noņem uzkrājumu. Bet pārdevēja nicīgā
balsī man pasaka kad mana karte ir tukša. Es vēlreiz nepaceļot pat
balsi paprasīju, lai tā to pārbauda. Bet diemžēl to viņa neizdarīja un
vēl vairāk uzsvēra, kad mana karte ir tukša, kaut gan acīm redzams pat
pēc čeka pirkuma, pēc kura vajadzēja būt ieskaitīts kaut viens cents.
Tas uz čeka netiek parādīts. Respektīvi tik tiešām viņa to nebija
noskanējusi un vienkārši "piedirsa" man dvēseli. Sorry kad es atļaujos
vairāk, bet tomēr tas nav normāli. Sazinoties ar vadību konflikts netiek nemaz risināts, jo redz tā nav man karte.
Ja es lietoju savas mātes karti un neredzu te nekā slikta. Fakts paliek faktu, kad jūs krāpjat klientus neieskaitīdami par pirkumu "Cash back". Redzams, kad firmas vārds nevienam te nav svarīgs, jo saziņa vienkārši ir drausmīga

20.12.2022

Good Intentions 20.12.2022

Izskatās, ka kasiere nav noskanējusi, bet jebkurā gadijumā karte nav jūsu un nekādu informāciju par svešu karti viņi nedrīkst sniegt.

L llietotājs 21.12.2022

Nevis izskatās, bet tas ir fakts. Interesanti zināt no kurienes info, kad tā nav mana karte? Tas ir viens. Otrs redzams jūs saviem bērniem nedodat pilnīgi nevienu karti? Ak šausmas kāds noziegums... Es šeit redzu cinisko attieksmi pret klientu un pliku atvainošanos. Jebkurā sevi cienoša firma līdz tam nenonāks. Man pat neticēsiet Maxima uzdāvināja dāvanu čeku par ļoti nelielu summu vien tikai par to kad paši kļūdijas un maldināja mani kā pircēju. Redzams šaj firmai klienti nav pirmajā vietā.

Drogas 21.12.2022

Paldies, ka informējāt mūs!

Mēs atvainojamies par radušos situāciju! Noteikti risināsim to un sazināsimies ar Jums personīgi.

L llietotājs 21.12.2022

Ir ļoti labs teiciens: Piedot jau var, bet attieksme pret to kas nodarijis tev pāri būs grūti mainīt.

S SRiga 23.12.2022

Vienīgā problēma ko šeit redzu ir attieksme slikta .
1.Jo ja pareizi atceros tad no 1.aprīļa stājās spēkā jauni Drogas Kartes noteikumi . Katrs kartes klients to varēja izlasīt savā e pastā , kur tika par to paziņots . Bet jūs protams , par to neziniet , jo tā nemaz nav jūsu karte 😀
2. "Centi" uzkrājas pērkot preci bez atlaides , čekā iegādājāties preci ar atlaidi . Tapēc šoreiz nepienākas , līdz ar to čekā neuzrāda punktus , jo fiziski to tur nav .
3. Pārdevējs nevar noņemt no svešas kartes punktus , pat ja jūs sakiet , ka tā pieder mammai , sievai , kaimiņienei . Tā tas vienkārši ir . Un tur nav par ko dusmoties .
Lieki uzrakstīta sūdzība par neko