www.sudzibas.lv Drogas Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta

Drogās - Ieeja māmiņām ar ratiem aizliegta

Daudz ir runāts par to, ka nesmuki izturās pret māmiņām ar maziem bērniem dažādos tirdzniecības centros. Šodien saskāros ar Drogas veikalu kur es ar bērnu ratiem iebraukt varēju, pa aizkrāmētām ejām arī vel tiktu bet izbraukt ar ratiem es nevarēju, jo tie saucamie pīkstuļi ir tik tuvu viens otram, ka korpulentāks cilvēks varētu iestrēgt. Kad jautāju darbiniecei - kāpēc ir jāaizkrāmē ejas ar kastēm un precēm?...viņas atbilde bija...vajag atstāt bērnu ar ratiem ārā. Es viņai piedāvāju uzlīmēt pie ieejas uzlīmi, ka māmiņām ar ratiem ieeja aizliegta un te nav gaidītas tādas sievietes. Pie kases jautāju kasierei..kā lai tieku ārā?..viņa izplēta acis un raustija plecus.
Es uzskatu, ka šie veikali ierobežo manu brīvu pārvietošanos, viņi speciāli aizkrāmē ejas, lai jaunās māmiņas pie viņiem neiet. Vairs uz šo tīklu veikaliem nekad neiešu un citiem iesaku ignorēt DROGAS.

M Minesota 08.04.2008

Drogās pārdot sliktu preci... vismaz mazgājamie līdzekļi, pulveri, mīkstinātāji nav no īstajiem ražotājiem. Tur pārdot kautkur Rumānijā ražoto vai pakaļdarināto preci.

J jaja 08.04.2008

DROGĀS ir tieši tās pašas preces, kas Vācijas ROSSMANN, tikai cenas - cik tur maksā euro, tik Latvijā latos . Tad nu parēķiniet paši. Tāpēc esmu pārsteigta par iepriekšējo komentāru, ka tās nemaz nav "īstas" mantas, tikai pakaļdarinājumi. Tātad par pakaļdarinājumu plēš vairāk nekā par oriģinālu. Oho.

M Minesota 09.04.2008

Ar Drogās pirktajiem māzgāšanas līdzekļiem nav iespējams izmazgāt traipus no apģērba... Nopirku pulveri Sky un nekādu problēmu.

M meitene-zeltene 11.04.2008

Pilnigi piekriitu. Arii Agenskalna Drogas ir diezgan sarezgiiti ar beernu ratinjiem tikt, parasti taapeec eju ar draudzeni un vienmeer luudzu pieskatiit manu bernu, kamer pati fiksi izskrienu veikalam cauri. Tikt jau kaut kaa var cauri, bet knapi knapi un visu laiku jaaskataas, ka tikai kaadaa pagrieziienaa neuzsskrien kaadai kastei vai kaadam no tiem statiiviem ar nagulakaam utt..

D dzokeris 13.05.2008

Pats te pāris dienas atpakaļ biju drogās, knapi varēju izspraugties starp ejām, jo tas aizkrāmētas ar viss dažādāko preci. Bail bija, ka ko neapgāžu, un tas man tievam cilvēkam, kas būs kādam apaļākam, tad jau apali cilvēki ar nedrīkst Drogas apmeklēt.

N Nikita 01.03.2009

Par pikstuliem, ja nebutu zagli, nebutu ari pikstuli.

E ecad 23.07.2010

Nu es vienkarsi braucu cauri ar ratiem Drogas, man pilnigi vienalga, ka tur kautkas gazas, ta nav mana problema. Protams apzinati neko negazu, bet ja ir tik saurs ka knapi var izbraukt, tad parbidu plauktus, lauju mazajam iznemt preces no plauktiem, nomest zeme. Es jau neesmu vainiga, ka ratiem nav vietas.

A Arvīds 23.07.2010

Ecad>Kārtējā jaunā tizlā māmiņa, kura neprot audzināt bērnus, droši vien tavs bērnelis ir izlutināts lempis.Kā es tādas neciešu, iedomīgas stulbenes, nekas gan tev tas nāks atpakaļ, nez kāpēc man un manai sievai nekas netraucē un bērns neko negāž.
gribētu tev kko dzīvē pateikt acīs un pamatotu.

M mamma 23.07.2010

Arvīd - ceru, ka tev pašam nāks atpakaļ šie vārdi - to, ka esi stulbs jau tagad var pamanīt. Drogas tiešām ir pamatīgi piekrāmētas, tur jau pat bez ratiņiem grūti izziet. Droši vien nemaz neesi bijis tajā veikalā.

A Arvīds 23.07.2010

Es domāju, ka tas ko tu uzrakstīji ir pilnīgi lieks un stulba esi tu pati, audzināšana ir kļuvusi vnk dramatiska, bērni un arī vecāki tagad atļaujas nezin ko darīt.

J Juris 23.07.2010

Kkādā ziņā jāiekrīt arvīdam, tik tiešām tagad visatļautība spēlē augstu līmeni gan no vecāku, gan bērnu, kas no viņiem samācās, puses.

E ecad 23.07.2010

Hi, hi- paldies par komplimentiem:) Arvid, jaa laikam jau esmu tizla, kaa tu saki. Bet vienu gan tev pateiksu, mani apvainot tu vari cik patik, bet manu bernu gan nee. Ja pienemam ka esmu pilniga tizlene, tad automatiski sanak ka tu esi pilnigs idiots, kurs atlaujas, apvainot svesus cilvekus un tad jau skaidrs kas ir tavs berns. Protams, ka es ratus varu izbraukt caur jebkuru veikalu, bet konkreti Drogas es nevelos to darit. Lai vini beidzot saprot, ka ir jadoma par cilvekiem- varbut ari invalidu varetu saukt par idiotu un neaudzinatu lempi, ja vins nevar izbraukt veikalam cauri?

I inv. 23.07.2010

Nu, ''Drogas'' invalīdiem ir pilnīgi garām, bet tos jau Arvīds un viņiem līdzīgie uzskata par tizleņiem kvadrātā. Ar invalīda ratiņiem nav iespējams pat izbraukt cauri pīkstuļiem, un tad ejās sakrautās preces, kuras tādas pašas ir arī plauktos . Visdraudzīgākais veikals ir ''Rimi''- var izbraukt cauri gan pīkstuļiem, / tātad nevajag teikt - nebūtu zagļi, nebūtu pīkstuļu- tos var regulēt/, bez tam vai pārdevējas konsultantes, vai apsargi nāk palīgā - padot preci no augšējiem plauktiem utt.

Z zaķis 25.07.2010

Man drogās besī kasieri...ar savu frāzi ...jūsu nauda, jūsu atlikums...

ū ūnikums 25.07.2010

Es uzskatu, ka šie veikali ierobežo manu brīvu pārvietošanos
===========================================
kas tev Drogas kāds parks? varbūt atvilksies ar savu "pārvietošanās brīvību" uz manu māju paklejot?
ar bērniem nav jāvalkājas pa veikaliem, ar bērniem jāiet staigāt svaigā gaisā, rotaļlaukumos, muterīt!

S sorry,muterīt. 25.07.2010

Sapratu, Ūnikum, Tu dzīvo "Drogās'', nu jā, ja citur nav kur. Tādēļ ar savu bērnu iepirkšos citur, jo ir citi veikali. Ja Jūs tur Ūnikumi nezinat, tad bērniem vajag pamperus, šampūnus . Arī māmiņām šis un tas ir vajadzīgs.Tu laikam esi tāds, kam ar bērniem ir problēmas. Saldu miegu ''Drogās''. Vispār man palika jautri.

Ir jau jauki ņirgātīes, es saprotu, ka tādiem kā Ūnikums nekad nebūs bērnu, vai viņu iepirkumus izdarīs kalpone .Bet es ceru, ka Jums pienāks tāds brīdis, kā man - paliksiet kustību invalīds. Ir jau raidi, draugi un pat sociālie darbinieki, kas man palīdz, bet, ja es visu savu mūžu esmu iepirkusies pati . Es gribu redzēt jaunās preces un arī pati domāt par to, ko man vajag. Āgenskalna ''Drogās'' - uzbruktuve ir, bet tālāk - nav iespējams veikalā iebraukt ar invalīda ratiņiem, jo visas ejas ir piekrautas ar precēm. Tik tiešam, šie veikali ierobežo manu brīvu pārvietošnos un uz Ūnikama māju klejot jau neiešu, jo stulbeņus neciešu.Tikai novēlu manu likteni.