Drogas - Higiena

Drogas nerūpējās par saviem darbiniekiem un apkārtējo veselību.
Nenodrošina ar pašu primitīvāko aizsardzību tā teikt: sejas maskām, vai norobežotu stiklu starp pircēju un pārdevēju.
Tas nau pieņemami, drošības normas ir jāievēro arī veikaliem. Ja aplipinās pārdevēju, tas būs masveida slimības pavairotājs.
Tas nau normāli un pieņemami.

24.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (3)

G Guna Kaše 24.03.2020

Labdien! Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Drogas veikalos pagājušonedēļ ieviesti valsts noteiktie drošības pasākumi. Veikalos ir izvietoti klientiem brīvi pieejami dezinfekcijas līdzekļi, lai ikvienam būtu iespēja parūpēties par savu roku higiēnu. Tāpat ar dezinfekcijas līdzekļiem vairākas reizes dienā tiek apstrādāti iepirkumu groziņi un citas virsmas, ar kurām notiek biežākā saskare.
Drošības nolūkos no kosmētikas produktu plauktiem ir izņemti visi testeri. Veikalos ir izvietotas speciālas grīdas uzlīmes, kas klientiem atgādina par 2 metru distances ievērošanu, kā arī informatīvi plakāti, kuros pircēji tiek aicināti:
• Neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu, ja pēdējo 14 dienu laikā esat atgriezies no ārvalstu ceļojumiem vai esat bijis tiešā kontaktā ar Covid-19 slimnieku;
• Iepērkoties ievērot 2 m distanci;
• Bez vajadzības neaptaustīt produktus, ņemt rokā tikai to, ko plānojat iegādāties;
• Censties apmeklēt veikalus stundās, kad iepērkas mazāk cilvēku;
• Iespēju robežās apmaksai izmantot maksājumu kartes;
• Regulāri un pareizi mazgāt rokas – ar 8 pareizas roku mazgāšanas soļiem aicinām iepazīties Drogas sociālās atbildības projekta “Mazgā rokas pareizi!” mājaslapā www.mazgarokas.lv

Tāpat aicinām iedzīvotājus rūpīgi plānot savus pirkumus ilgāku laiku uz priekšu, kā arī izmantot iespēju iepirkties e-veikalā drogas.lv.

Ar cieņu,
Guna Kaše
Drogas pārstāve

BondsBonds 24.03.2020

Sejas maskas neko nedod. Dod tikai pašam slimniekam, un tāpat tā būtu jāmaina ik pa 2h, jo būtu nelietojama no elpas vai puņķaina.

ž Žanna Stoļarova 24.03.2020

Un kā ar pašiem pircējiem? Vai jūs paši lietojat vienreizejos cimdus? Tos kas lieto var uz pirkstiem saskaitīt, paši par pārdevēju drošību nerupējaties un apgramstat visu pēc kārtas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes