www.sudzibas.lv Drogas Ekstrems triks

Drogās - Ekstrems triks

Veikala Drogas Brivibas Gatve 432, Riga, apsardzes darbinieks, videjos gados, gara auguma vir. izstradaja triku.Kad mekleju man vajadzigo preci, vinsh mani izsekoja, objektu vinsh izvelejas no pasha sakuma un tas objekts vinam par nozelu biju es.Kad piegaju pie kases un mana labaka draudzene iepirkas, tas apsardzes darbinieks iesledza signalizaciju, un staveja it ka neko nezin!Un pardeveja teloja, ka tas ta medz notikt, jo kadam soma medz but lupkrasa, man jau tos grecigos meslus ka lupkrasa 100 gadus nevajaga, vai kadus citus meslus.Es vinus ar visiem vinu mesliem nopirkshu!Vini viennozimigi nirgajas !!! Somu izskratiju visu no panskam ara, viniem nav nekadu tiesibu to pieprasit, bet pardevejas izmuldejas, lai raadu somu, un tas jau nav pirmais gadijums, domajiet kadel es tani veikala parasti neiegriezos?Tapec, ka tur grib paradit savu varu un dara cucibas!Bet ka vini attaisnojas, tas ir idiota verts!Man neviens nav atvainojies, nu ko, lai skatas ka rites talak.Vini nezin ne kas esmu, ne kadai cilveku org.piederu, un tur ir vinu liela kluda! Ja ejat uz to veikalu, speciali panemiet lidzi maisinu, un tad redzesiet, ka vini lures uz Jums!

D

M mjā... 22.07.2008

Nezinu no kādas organizācijas esi, bet teksti Tev tādi dīvaini:)

? ????????? 22.07.2008

ljoti interesanti, ka apsargs vareja ieslegt signslizaciju (vartus, lai vinji pikstetu)...?????

. ... 22.07.2008

Vo-pervix - eto rabota oxrannika smotretj za pokupateljami... Vo-vtorix- prodavec imeet pravo poprositj pokazatj vawu sumku...Eto uze vawe rewenie pokazivatj ili net... V- tretjix - vkljucitj signalizaciju nikak neljza...Prezde cem takoe pisatj i obvinjatj v etom ljudej, snacalo ubeditesj v svoej pravote...

A Aleksejs 22.07.2008

Taa, es pats personiigi, zinu gan visus paardeveejus, gan apsardzes personaalu un tadas muljtiibas, es dzirdu pirmo reizi par sito Drogas veikalu. Ja kaut ko esi nozagusi un tevi piekjeera, tad vajag atziit saavu vainu, nevis rakstiit visaadas muljkjiibas, jo iipasi apsuudzet kasierus par to ka vini dar savu darbu ( paluudz paarbaudiit somu), nakoshaa reizee vispirms, jaapadoma un tikai peec tam rakstiit visaadas muljkjiibas

L Luxa 22.07.2008

Ja schitaju, cho Domina v koje chom prava!Zdesj prosto podtekst chuvstvujetsa.Magazin chuzaja territorija, i zahoda tuda, znaja o podozritelnosti ludej, kotorije tak rabotajut mnogo let schitajut vseh pristupnikami nichego horoshego ne prihoditsa ozidatj.U Domini ja naskolko znaju jestj horoshije znakomije, kotorije rab.v Italii v biznese i v ohrane ona razbirajetsa horosho, shas granici otkriti i u kazdogo svoi ''gluposti'''.I svoboda slova, tak chto virazitj svojo mnenije ili molchatj i proglotitj vso chem budut kormitj lichnoje delo kazdogo!

P pupins 23.07.2008

Drogās ne kas taads kaa vaartu iedarbināšana nevar notikt!
Vārti darbojas tiaki uz attieciigo zādziibu gadiijumu.
Kasierei taadaa gadiijumaa ir visas tiesības pārbaudiit somu un aiztureet doto cilvēku līdz mobilās grupas ierašanās bŗīdim!!!

D Dzamijlja 23.07.2008

Mobilas grupas ierashanas? Mulkibas rakstat! Kad somina ir nabuks melna krasa, samazgas, un aparatura 3 shtukas.Labi, ka man loti vertigs priekshmets nebij lidzi!!! Vobshchem galigi garam! Viss sominas saturs bij izmetats tieshi pie kases, loti smuki no malas izskatijas, Jus esat tochno Vahramun! Dzamijlja Dzamijljatun.

D Dzamijlja 23.07.2008

Midhadts uzskata, ka par naudu Teba podstavat, sheit protams nebija podstava, bet esmu registreta viskur tapec man vajag uzmanities no cilvekiem, neviens nekad nezin who is who and what is what!

D Dzamijlja 23.07.2008

Nastirnosti cik Jums pietiks?Alamun augstaks par pratojoshu Vahramun! D.A.

I ieva 23.07.2008

nevajag zagt, atradusies aizvainota...

O OpusDei 24.07.2008

Lai tas Tev paliek, ta ir Tava algai! Tu netici Svetajam Tevam nedz Baznicai, Tev nekas nav svets!Tavs launums ir pacelies ka smirdigs makonis, kas aisniedzies lidz pasaules malai.Ti znajesh Greh Vopijushij k Nebu za otomshenije?Vot eto Ti i sovershajesh, tak kak krov u Teba na rukah, teh kotorih Ti pritesnila.Teba oskvernajet to chto iz Teba vihodit!Aleluja!Slava Bogu!Jo ir trauki godam un negodam!Un par Tavu netaisnibu, paldies!Aleluja!Slava Bogu!Svetigi taisnibas del vajatie, jo tiem pieder Debesu Valstiba!Aleluja!Hosanna Augstumos!Dzivo laimiga un tik domaa par zadzibam, satans staiga kaa rucosha lauva un tik doma kuru aprit.Tas attiecas ari uz Tavu dveseli, neraknajies meklejot citos noziedzniekus, citadi saks smirdet!

X XXX 24.07.2008

Chto Vi nabrosilisj na cheloveka, kotorij otreshilsa ot vsego zemnogo i hodit v drugom izmerenii.Kakije tam tovari, chelovek zashel krem kupitj, a zdesj v saite kak sobaki lajut.Kakaja vam kosmetika, kakaja pomada, Vi chto sovsem v psihologii ne bum bum?Pomadi vashi i kosmetiki raznocvetnije uvodat v ad!Chto Vi sovsem nichego ne smislite? Krasatsa babi pomadoj znachit prelshatj sobralasj, vot i smert dushi.A internet eto sborishe adovo!Smotrite, mozno i ne razognutsa, na etakogo cheloveka takoje pisatj.Jazik otsohnet!

D DominaDomna 24.07.2008

Domina vairak komentarus nelasis, un neko citu neshkistitu.Tikai rakstis.Dominas kalposhana ir Jauniesniegtajaa sudzibaa.

H Haha 25.08.2008

vinjiem ir tiesiibas paprasiit paradiit sominjas saturu, tapat kaa Tev ir tiesiibas to neraadiit haha
ja paraadi, tad to esi izdariijis pats!!

T toony 29.08.2008

Domina, Nevajag no sevis tēlot pārgudru, ja tāda nemaz neesi. Ja nezini savas tiesības, tad paciet visus pāri darījumus - tev bija tiesības savu somu viņiem nerādīt un pieprasīt, lai sauc policiju.
Xxx, гореть тебе вечно в аду тк сам посещаешь это сборище адово - интернет...иди покайся и замоли грехи.

K Kristina 29.08.2008

Nu umenja bila situacija 4to ja tozhe prope6ala v drogase... umenja v sumke bila pomada 4to ja unix pokupala... i ja nesklejila naklejku s nejo... NU 4TO PROPE6ALA NO MNE NE4EGO NEBILA VIDNA BILA 4TO PAMADA uzhe poljzavana i ne razs potom proverjali po kodu li pokupalas takaja pomada ja ponimaju 4to eto ix rabota nu mne bila nelovka 4to moju sumku vitrisale pri vsex izvinite mozhet umenja tam estj o4enj li4nie ve6i... eto vsetkai damskaja sumo4ka...

T toony 30.08.2008

У меня тоже пищала помада как-то раз, но я к своей сумке никого близко не подпустила, они сами спросили - есть ли у меня что-то, что я раньше покупала и я сама вытащила эту помаду и она тоже была обшарпаная уже. Они не имеют права прикасаться к вашей сумочке. Пора бы знать о своих правах.

I Istina 11.10.2008

Internet Svjataja Cerkovj mojej konfessii poseshatj ne zapreshajet, i mojej konfessii i pravoslavnoj konfessi saitov v internete mnogo, i grehov nevedenijem ne bivajet, chitajte Katolicheskij Katechism.I internet horoshaja veshj dla rasprostranenija cennostej i sovetov i ne nado ludam grozitsa adom eto bolshaja oshibka!Pazudinot citus mes pazudinam sevi.I naschot pokajanija, chto mozet delatj chelovek zivushij v Gospode i posvjashennij ili prosto laj ili jurodstvujushij ili kto drugoj, kaitsa i kaitsa, vedj ziznj sostoit iz pokajanija, mi dolzni bitj zivimi tabernakulami nesushimi Hrista Raspatogo v mir!I vash gnev eto zivije ugli na Vashej golove, da i kto ne gnevajetsa, tot kto slab gnevajetsa(znachit malo molitsa)provedite kazdij denj v molitve i ujedinenii i v duhovnoj sladkoj ili gorjkoj lubvi, i chtobi ne iskatj v moih slovah jeresi nuzno poluchitj obrazovanije v Rime(te kto poluchal pojmut vso napisannoje)znajete ja k vashemu napisannomu otnoshusj nejtralno, ne mne suditj chuzogo raba.A prava i drugije mirskije umnosti pred Gospodom vsego lish glupostj i hitrostj mirskaja.I mirskije soveti pishjite po drugomu adresu drugim chelovekam.Mir Vam i pokoj!Ne poddavajtesj na provakacii tak kak ih v etom saite mnogo, eto sait obizennih i pritesnjonnih dush, no vedj suditsa ne imejet smisla, pishut i pishut, i kto znajet kto pishet..nevedenijem grehov ne bivajet prochtite Katolicheskij Katechism!A kto greshit?Skazite luchshe kto ne greshit?I ne vi sudja!I ne vam kopatsa v grehah v etoj bugalterii, nado razlichatj ih i ne meritj odnoj olekte!Uz svetumu.

I Istina 14.10.2008

Par internetu un datorizaciju Garigajos Seminaros var izlasit komentara ko ievietoja Istina sudzibai Valsts Valodas prasme!:)

D Daina 20.10.2008

Apsardzes darbiniekam un pārdevējām tieši ir tiesības palūgt parādīt somiņu un palūgt uzrādīt kabatu saturu!!! Viņi nedrīkst paši pieskarties nedz somiņai nedz līst kabatās! Ja tomēr neko neatrod ir tiesības sūdzēties veikala vadībai!