www.sudzibas.lv Drogas Drogas ir murgs ne DARBS

Drogās - Drogas ir murgs ne DARBS

Nevienam neiesaku iet strādāt uz šito MURGU drogasu! Man vajadzēja ātri darbu, tāpēec aizgāju uz interviju un tiku pienemta. Jau 1 nedēļā sapratu, kas tas ir sūds. Mocijos tur mēnesi, katru dienu negribējas iet strādāt, jo bija slikta pašsajuta veikalā, skatās darbinieki uz tevi kā uz gaļu, vienkārši stāvot pie kases vērot cilvēkus jau 1)BRĪDINĀJUMS ej strādā tu neko ne dari, komande tik un komande, pameiģini pateikt viņiem kaut ko pretī uzreiz ienaidnieks uz visu laiku. Kastes ir jāplēš ar rokām, tas ir ļoti nepatīkami, nav ne cimdi nekas dots tev priekš darbam, Pie kases stāvot ir jāpiedāvā papildus prece, klientiem tas ļoti besī un nepatīk, daudz reizes bija uz to tēmu konflikts, kā mēs uzbāžamies klientiem, man ka klientam arī nepatīktu visu laiku uzbazties virsu ar palid preci, ja cilvēkam tas būs vajadzīgs viņš arī kassierei pajautās par to preci. Mēs esam ne tikai kassieri, bet arī krāvējas, apsargi un arī apkopējas, visu ir jāskātās, un jāvēro, un cik stundā?? 2.30 vai 2.20?? tas ir smieklīgi, par tādu darbu 2x reizes lielāks algas ir jābūt a ne 2,30 stundā.Sāp tagad mugura, un ko ?? pasakot vādītājai to viņa pasmiesies un pateiks nav mana problēma, bet kas tad man apmaksās ārstu?? tas ir viss dēļ Drogass , jo ir grūti celt smagas kastes ar preci, kaut arī divētāa. Viss tak nāks atpakaļ, karma ir tāda lieta..

Latviešu tautas 24.07.2016

A ko tu gribēja kad balsoji par neatkarigo Latviju? Ka latvieši bus kungi un parejie stradas?

L Lindeee 01.08.2016

Ej strādā..

Latviešu tautas 24.07.2016

Socializms jau sen beidzas! Laiks strādat!

Latviešu tautas 02.08.2016

Kur tad?

I Igors Bauritis 01.12.2017

Te neiet runa par politiskām simpātijām ! Šeit pats fakts ir kad tiek pārkāptas darba likuma likums! Protams neieteiktu iet strādāt šādos uzņēmumos, jo šādos uzņēmumos praktizējās rotācijas princips! Apsargu uzņēmums ar veikala vadītaju noslēdz savu geshefti, kad apsardzes firma par zaudējumiem neatbild un šo naudu, par zaudējumiem apmaksā darbinieki! un šo summu, ko noraksta, dalās uz pusēm ! Nu štelle jau izdevīga, bet ir jāsaprot, kad darba tirgū šādas lietas nedrīkstētu būt! Tā ir iekšējā korupcija! Drogas ir patstāvīgie CV market , cv online un ss.com klienti ! un nekad nav bijis tā,kad viņiem nebūtu vajadzīgi darbinieki! Tas attiecās ne tikai uz šo uzņēmumu! Tas pats ir elkoram, rimi, supernetto, restaurant , tokio unnn vēl pāris labu dažu uzņēmumu loks! šo uzņēmumu darbība tiks pievērsta gan darba inspekcijai, gan arī VID ! Sazināsimies ar šī uzņēmuma tiešajiem īpašniekiem un darīsim zināmu, kas patiesibā notiek ! Audits viennozīmīgi būs! Veikala vadītajiem būs pārattestācija un lemšana par šo Cilvēku atbilstību ieņemajamam amatam ! Par apsargu firmas atbilstību lemsim atsevišķi ! Un šobrīdējās attiecības, nākotnē pārtrauksim, jo ir novērojama iekšējā korupcija! Tas savukārt izkropļo darba tirgu un met ēnu uz pašu uzņēmumu, kā tādu ! Par šādām darbībām Latvijas likumdošana paredz sodus! Vērsīsimies gan pie mēdijiem un atbildigajām iestadēm, lai šo jautajumu aktualizētu!

S Silvija Zalcmane 25.12.2017
Loterija

Iepērkoties veikalā Drogas, piedāvāja piedalīties Ziemassvētku loterijā. Aizbraucot mājās un cenšoties piereģistrēties, izrādās, ka mans čeks jau ir reģistrēts sistēmā. Jūtos vīlusies, kā man to saprast?