Drogās - Drogas

Šoreiz runa būs par dezodorantiem.Ja gribiet nopirkt dezodorantu loģiski, ka pirms pirkšanas vaidzētu pasmaržot un pārliecināties, vai aromāts ir jums tīkams.Bet redziet drogās tas nav pieļaujams.Dezodorantus smaržot nedrīkst.Pati biju lieciniece situācijai, kad pārdevēja pateica, ka smaržot nedrīkst, un uz jautājumu, ''kā tad var zināt kā smaržo?'' atbildēja ar ''salds, atsvaidzinošs, rūgts'', ''tur taču ir rakstīts''.Es dziļi atvainojos, bet man, šķiet, ka drogās ir ļoti liela izvēle un lai saprastu kurš tieši ''saldais'', ''rūgtais'' man patīk ir nepieciešams pasmaržot.Protams, es saprotu, ka nevienam nepatīk pirkt dezodorantu, kas jau ir kādu reizi izpūsts, tieši tādēļ rodas jautājums-kāpēc smaržām var uztaisīt, tā saucamos, testerus, bet dezodorantiem nevar?

H

V Valodasinspekcija 30.06.2010

Piepēns - - - - > liekas, ka tu esi galīgi atsaldēts... ja tā ir, nerādi to visiem, mūs neinteresē, ka tev nav smadzeņu.

Es pilnīgi piekrītu sūdzības autorei, man arī liekas, ka dezodorantiem jābūt testeriem... Bet gan ir viena lieta, ka testerus piegādā pats ražotājs, un ja viņš to nedara, veikalam ir neizdevīgi likt to pašiem, jo testeri nāktu klāt bezmaksas, bet ja Drogas pats sagribēs likt, tad tie jau būs izdevumi.

L law 01.07.2010

Piepēnam piepe aug smadzenēs...

E Es 14.07.2010

Nevaretu but, ka testeri Droganm ie paredzeti, bet veikalstos vienk neizliek?
/ tikai jautajums.../

C Cilveks 04.05.2016

Ja testerus sagādā pārstāvis, tie nevar būt ne izlikti, jo piegādātājs pārbauda

K krystyne 17.01.2012

nē tā gan nav, dezodorantiem mums testeru nav! es strā'daju Drogās un arī es esmu teikusi, ka nevar pūst dezodorantus lai pasmaržotu tos, ja būtu testeri, tad ok...pūtiet cik tik uziet..un tā arī ir, ka tas nav jānodrošina drogām bet piegādātājiem! Jūs taču negribēsiet pirk pustukšu dezodorantu, jo kādas(i) jau būs 10 reizes papūtis to..diezvai..un tad atkal būs Drogas vainīgas par to, ka pusukš..padomājiet arī par pārdevējām, kurām dienā nākās 10 reizes teikt, ka dezodorantus nevar pūst! un vai tad ir veikali, kur to var darīt...? nosaucuet kaut pāris!

M mazaa 22.05.2013

smiekligi tapec jau ir sausie dezodoranti..man ari besi kad puš tos dezodorantus lai pasmarzotu!var redzet ka neviena nedoma no jums lidzi kadi vel testeri :P

J justa 24.04.2015

Rimi desu tu ari pagarso, lai zinatu vai ta patiks?!

J justa 24.04.2015

Rimi desu tu ari pagarso, lai zinatu vai ta patiks?! Stulbums!

X xyg 04.05.2016

Labais :D