www.sudzibas.lv Drogas Drausmīgs serviss

Drogas - Drausmīgs serviss

Drogās var iepirkties tikai tad, ja vēlies sajusties kā zaglis. Nav iespējams nevienas preces iegādi apdomāt - pārdevēja pielīp un stāv blakus, skatās uz pirkstiem. Vēmiens nāk no šādas attieksmes. Un nevajag attaisnoties ar "tāda ir kompānijas politika". Cilvēki - domājiet ar galvu. Ir labākas vietas, kur strādāt. Goda vārds, viens no drausmīgākajiem veikaliem Rīgā. Ārpus Rīgas, protams, cita attieksme, daudz mierīgāk.

13.12.2019

Cūkurgailis 13.12.2019

"labākas vietas, kur strādāt" vai kur iepirkties?

Džozefīne 13.12.2019

Ārpus Rīgas arī cits kontingents, a Rīga pilna ar zagļiem. Un ir ļoti daudz sīko zaglēnu ap 12-15 g.v., kurām kosmētika ir aktuāla, līdz ar to pārdevējām ir jāskatās. Protams, Tu teiksi, ka neesi tīņa vecumā, bet ja regulāri kaut kas tiek nozagts, tad uzmanība tiek pievērsta visiem.

De deezerZ 13.12.2019

Šādiem gadījumiem ir domātas kameras un kāds personāls, kas no tām vēros un, ja nepieciešams, izsauks apsardzi. Kā sapratu pēc atsauksmes, šādu te 21. gs. tehnoloģiju šim veikalam nav.

Džozefīne 13.12.2019

Drogās, manuprāt, vispār tādu apsargu nav un šaubos, ka kamerās kāds kaut ko skatās. Viss var būt, ka pārdevējām iztrūkumi, kaut vai daļēji, jāsedz pašām, tādēļ arī tā vaktē.

El Elisa Elisija 13.12.2019

Laikam feiss attiecīgs. Man gan neviens blakus nestāv un uz pirkstiem neskatās.