www.sudzibas.lv Drogas Nepieklājīgi no kasieres puses

Drogas Domina - Nepieklājīgi no kasieres puses

Vakar biju Dominas drogas veikalā! Norēķinoties pie kases, kad jau norēķinājos, atcerējos, ka man taču ir drogas klienta karte. Es teicu kasierei marijai, pagaidiet, man taču ir klienta karte, bet viņa man teica, it atlaides, un nekādu atlaidi ar karti jūs nevar dabūt. Es biju pārsteigta, jo aizejot no kases, sapratu, ka tomēr, punkti uzkrātie taču krājas par pirkumu un manas kartes! Es īsti nesapratu, kāpēc kasiere man pie kases neprasīja, vai jums ir drogas klientu karte, kā parasti notiek citos drogas veikalos. Tas bija nepieklājīgi no kasieres puses. Tāpēc, uzmanāties, un pie kases šajā veikalā, atcerieties par savu klientu karti!

12.12.2019

P

B BK 12.12.2019

Tev pašai ir jādot karte, pirms maksāšanas. Pati esi vainīga, nav ko vārnas skaitīt.

Joe Rogans👽 12.12.2019

Ko tie punkti īsti dod?

B brumbrumbrum 14.12.2019

Uzsvars uz "kad jau norēķinājos". Es pati esmu strādājusi vietā, kur bija jājautā pircējiem klienta karte. Jā, mēs tās jautājām gandrīz vienmēr, bet ne 100% var atcerēties pajautāt.
Ja es eju uz drogām, tad pati atceros, ka jāiedod kartiņa. Ja ne, pati vainīga.
Tie pārdesmit centi tiešām ir tik vērtīgi, ka jāsūdzas?

W what77 12.12.2019

JŪS tiešām domājat ka PĀRDEVĒJAM vajag jūsu j******o karti? PUNKTI vajadzīgi JUMS un tikai, vajag domāt ar galvu pie kases nevis lidot kaut kur un pēc tam sūdzības rakstīt!