www.sudzibas.lv Drogas Darbinieki

Drogās - Darbinieki

Drogas Liepāja veikalā maxima-labs veikals, gandrīz viss var atrast, bet darbinieku izskats šausmīgs. Pēdējo gadu laikā pie kases strādā cilvēki kuri nezin kas ir šampūns, ziepes. Jaunais cilvēks kurš strāda pie kases, ar ļoti netīriem matiem, ar garo netīro manikīru. , tas pats attiecas uz meitenēm pārdevējām, veikalā kurš pārdod higiēnas preces, kosmētiku!? Agrāk tā nebija.

02.11.2022

F

G Gulbenietis 02.11.2022

Nopērc tam čalim sauso šampūnu un izžmogi galvu.

Velvetpopstar 02.11.2022

Siltais ūdens dārgs, tāpēc nevar nomazgāties, pārāk maz maksā lai atļautos parūpēties par higiēnu.

A asdasd123 02.11.2022

šitā domā , ka par to algu var nopirkt kaut kādu higiēnas preci :D . labi , ka vēl nenosprāgst no bada :D

Drogas 03.11.2022

Paldies, ka informējāt mūs!

Mēs atvainojamies par radušos situāciju. Noteikti risināsim to un sazināsimies ar Jums personīgi.