www.sudzibas.lv Drogas Darbinieces nepieņemama un necienīga uzvedība

Drogās - Darbinieces nepieņemama un necienīga uzvedība

Ienākot veikalā plkst.09: 56 un mierīgi gaidot veikala atvēršanu, sanāca izbaudīt darbinieces neadekvāto uzvedību: pienāca ārkārtīgi tuvu un bezcienīgā tonī teica “atvainojos, veikals strādā no 10: 00”. Uz ko es atbildēju, ka vai pareizi saprotu, ka ar savu klātesamību traucēju viņai neko nedarīt un viņa mani dzen ārā, uz ko viņa turpinot stāvēt mazāk par metra attālumā ar izaicinošo toni gandrīz to pašu atkārtoja. Tas Ilga trīs minūtes. Es izgāju, vairāk nekad nenākšu uz drogas, kamēr tur strādā habalkas no tirgus ar uzrakstu “es mācos”, kaut gan tajā vietā jābūt rakstam “netrauciet man neko nedarīt un dzīt ārā jebkādus pircējus”. Laipna un vismaz cienīga attieksme nav vērtība šai iestādei.

28.10.2020

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 28.10.2020

Bet kādā sakarā tu atļāvies ieiet iekšā veikalā pirms tā atvēršanās? Pārdevēja darīja pilnīgi pareizi.