www.sudzibas.lv Drogas Darbiniece neadekvāti runāja ar kolēģi

Drogās - Darbiniece neadekvāti runāja ar kolēģi

Kādu dienu biju Drogās, Štūrmaņu ielā 29. Sākumā viss bija mierīgi, bet pēkšņi no kabineta izskrien gara auguma sieviete rudiem matiem un prasīgā tonī sāk runāt ar kasieri. Sieviete ar rudiem matiem sāka viņai jautāt, kāpēc kasierei pie kases ir telefons un ka tas nav atļauts, turklāt tas viss nebija mierīgā tonī. Nabaga meitene pie kases sākumā bija apmulsusi no pārsteiguma, bet tad sāka apskaut, ka vīrietis pie kases aizmirsa šo telefonu, un tas nebija viņas telefons. Es gribu atzīmēt, ka esmu pastāvīga kliente un dažreiz ieeju vakaros, un reiz ieejot pamanīju šo garu sievieti ar sarkaniem matiem, kas slēpj savu telefonu! Domāju, ka tā tam nevajadzētu būt, kāpēc viņa tā komunicē ar kolēģi, lai gan pati lieto telefonu pie kases!

Drogas 11.07.2022

Paldies, ka informējāt mūs!

Mēs atvainojamies par radušos situāciju. Noteikti risināsim to un sazināsimies ar Jums personīgi.