LV RU
www.sudzibas.lv Drogas Darba vieta

AtrisinātaDrogas - Darba vieta

Kā pirmā darba vieta būtu laba, ja kolēģi koncentrētos uz sava darba veikšanu, nevis sēdētu nelielajā ofisā, kad vadītājas darba laiks beidzies, un aprunātu darba biedrus, kas tiešām strādā un uztraucās par darbu. Pēc tam jau tā žults "jāizliek" uz citiem, vai tie būtu kārtīgie darbinieki, vai arī klienti. Īpašs paldies par "jaukajām" emocijām Anastasijai un markam. It īpaši puisim. 18 gadu vecumā jau būtu jāzina, kā uzvesties darba vietā. Nav vairs bērnudārzs, kur var darīt to, ko nu sirds kāro. Pret klientiem jāizturas ar cieņu un jāpalīdz. Arī pret darba biedriem būtu jāizturas ar cieņu. Ja ir pretenzijas pret latviešu tautības cilvēkiem, savs viedoklis nav jādara zināms. Ir cilvēki, kas vēlas strādāt, nevis iesaistīties naidu kurinošās, nonicinošās diskusijās. Vecākajai pārdevējai-konsultantei Anastasijai - kad skan trauksmes signāls, var pateikt, lai eju pēc mantām, nevis plecā iekniebt, kad apsargs iet garām. Pietiek jau ar to, ka jāpacieš jūsu sliktais garastāvoklis, kad sanāk kopā strādāt, bet, ja jau sāk bakstīt ne par ko, tad saprotu, ka jādodas prom. Neliels ieskats ar ko nācās saskarties īsajā laika posmā, ko pavadīju drogās, ieriķu ielā. Visu cieņu vadītājai! Paldies par doto iespēju, tikai žēl, ka tik ātri nācās pamest darbu prātā nepieaugušo darba biedru dēļ.

09.01.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Bijusī Drogas darbiniece 09.01.2019

Markam katru reizi bija nonicinoši komentāri ne tikai par manu tautību un daļēju krievu valodas nezināšanu, bet arī darba kvalitāti.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Bijusī Drogas darbiniece 09.01.2019

Esmu cita darba meklējumos, bet darbiniekiem jāpiedomā pie savas attieksmes gan pret citiem darbiniekiem, gan klientiem.

Komentāri (4)

really? 09.01.2019

un tu esi no taas pasa bernudarza grupas,ka parejie, jo savu personiigo nepatiku pret citiem izliec publiski un veel kas, TAS NEVIENU NEINTERESE. Barinaa tevi nenema,nu neko,tada dziive.

Darba vietā nedrīkst uzvesties kā bērnudārzā. Savā brīvajā laikā katrs var uzvesties kā vēlas.

Kr Kri7to4ka 09.01.2019

Žēl,ka tā, bet priekš kam šeit rakstīt vārdus? Droši vien, darbinieki šeit nelasa publikācijas. Un arī tie ir personas dati, ja nemaldos.
Intereses pēc, jā sūdzība ir atrisināta, kā noreaģēja veikala vadība ?

Vārdus jebkurš klients var redzēt uz formas tērpa, iepērkoties šajā veikalā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes