www.sudzibas.lv Drogas Darba likumu kaut kas tur lasīja?

Drogās - Darba likumu kaut kas tur lasīja?

Strādāju pusgadu drogas veikalā. Par labi padarīto darbu saņēmu “prēmiju”, veselas 25 eiro …kuri biji noņemti nonākošās manas algas … jo izrādās, prēmijas izraksta ka avansu. Vai tas vispār ir likumīgi? Jūsu uzņēmumā vienmēr trūkst cilvēku, un tas ir saprotams, ar tādu attieksmi pret darbiniekiem, ar tādu algu un “prēmijām”. Kad vienreiz mēnesi atbrauc cilvēks no ofisa, pat neprasa kas jums uz sirds, ko vajag saremontēt varbūt, tikai vienīgās pretenzijas cik nav viss ideāli. Mums saplīsa veikala radio, pa kuru skanēja mūzika 3 mēnešus atpakaļ un visiem pie di*** tas, davaj strāda ka zirgs, davaj ātrāk, labāk, neaizmirsti pasmaidīt un ttt… briesmīga attieksme prieks darbiniekiem kas galu gala nes jums naudu maka! 👎👎👎👎👎

05.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (11)

Good Intentions 05.05.2022

Pa lielam daudzās vietas apiet likumus, kā kurš var un izmanto cilvēkus cik vien var. Zinu, ka vienā kompānija nemaksā virstundas un pēc darba attiecību izbeigšanas darbinieki sūdz kompāniju tiesā un vinnē tiesu.

Drogas 06.05.2022

Paldies par Jūsu ziņu!

Noteikti sazināsimies ar Jums personīgi!

Vēršam uzmanību, ka neskaidrību gadījumā, darbiniekiem ir iespēja izrunāt situāciju ar tiešo vadītāju vai reģiona vadītāju. Kā arī saviem darbiniekiem esam izveidojuši telefona līniju uz kuru droši var zvanīt.

A Any1234 29.08.2022

Sveiki!
“KristīneunSabīne” vai tika atrisināts ar jums šis jautājums pati arī stradāju drogās un ar tadu problemu pati saskāros! Paldies iepriwkš par atbildi.

K KristineUnSabine 01.09.2022

Ne, diemzel viss tas pats ,strādājam ka vergi par pārtiku … drīz būs gads ka radio nestrādā (((visiem pofigs lai tik vergi strāda ,bet vai vergs ir laimīgs seit strādāt -nekam nav intereses . cilvēki strāda pa 12 stundām un sēž uz sviestmaizēm , jo mikroviļņu nav nekur (((Un tā ir tā “Eiropā “ kur mēs dzīvojam (((((jūti Jums līdzi arī.

A Any1234 01.09.2022

Taka vispar beatrisinaja so problemu

K KristineUnSabine 02.09.2022

Ja, tieši tā

A Any1234 01.09.2022

Bet neiztastija kapec ir tada lieta ar tam premijam?!

K KristineUnSabine 02.09.2022

Izskaidroja e-pasta ,jā . Un tipo ja vēl ir kādi jautājumi ,droši rakstiet “personīgi “ .bet par radio ka jau teicu nekas nebija izdarīts

V Vendenuudens 01.09.2022

Kaut kā amizanti, ka Drogas, ar savu kā minimālo simtprocentu uzcenojumu nevar atļauties izmaksāt darbiniekiem cilvēcīgas algas. :D

K KristineUnSabine 02.09.2022

Šī kompānija saka ka vislielākā vērtība prieks viņiem kompānijā ir Darbinieks . Tikai ne no tā gala ,tas to4no . Katru gadu notiek konference kur stāsta cik daudz peļņas kompānija dabūj .un pagājušogad tas bija ap 80 miljoniem . Bet ar kādu attieksmi pret darbiniekiem tas ir nopelnīts ? Atver vairāk in vairāk veikalu katru gadu bet kas tur strādās par tādu algu ? Viņi par to vispār nedomā . Tev neapmaksā pusdienlaiku bet bieži vien aizliedz iziet kaut kur ārā no veikala un jāsēž jāskatās kamerās kamēr Tu ēd ,lai neviens klients neko nenozog …par brīvu ! Internetā tik daudz sludinajumu ka viņi meklē darbiniekus ,bet tāda verdzībā ne daudzi grib dzīvot . Kad nav kam strādāt (un tas ir bieži ) tad veikala vadītāja paliek veikalā un strāda ,jo veikalam jābūt taču vaļā . Bet par to viņiem nemaksā , ka es dzirdēju ! Sapulcēs ar reģiona vadītāju uz tevi nenormāli kliedz par katru sīkumu .Viņiem gadiem ilgi nav iespējas iziet atvaļinājumā ,jo nav kurš aizvieto. Ar tādu darbu nekādas privātās dzīves nevar būt vienkārši .un redzot visu to ,kurš grib būt par veikala vadītāju ? Drogas no jums nav tik daudz ir prasīts no Jūsu vergiem - saremontējiet radio un nopērciet mikroviļņu krāsns lai kaut ko siltu varētu paēst pusdienlaikā kamēr jāskatās kamerās !

K KristineUnSabine 02.09.2022

Un protams apmaksātu pusdienlaiku !

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes