Drogās - Cilveeki!

Es nesaprotu- cik jums visiem gadu!!! ka var rakstiit - tur ir tik slikti, tur taa kraapj utt!!! Nu ja uz preces, zem preces ir viena cena un caur kasi iet otra- nu tak LIKUMDOSHANA ir teikts- ka TEV IR VISAS TIESIBAS PIEPRASIIT STARPIIBU!!! pastradaju drogas- teikshu taa- ne visi kas naak stradat ir gudri( atieciigi ari strada max 2men), , vinjiem var skaidrot vai neskaidrot ta pat nesaprot- pirms izliec cenu-parbaudi vai vinjja atbilst precej! Bet nee! cilveks nesaprot un pec tam kad man ir pusdienas partraukums bauro pa visu tirzniecibas centru manu vardu lai nakot paliga, jo redziet nezin ko iesakt. Un tieshi taa ka viena sieviete te rakstija- nu ja jums ir sudzibas- nu tak EJIET UZ OFISU (dzirnavu 57 )un sudzaties tur!teiksu ai no savas pieredzes- tik daudz naktis man ir pavadiitas veikala stradaajot lai tikai pec jauninjajiem visu izlabotu(un protams ne jau par samaksu), lai tikai klients buutu apmierinaats! Jus domajat ka var jauninjajam izsekot lidz? cik varam tik vaktejam- bet Drogaas mes esam ne tikai pardeveeji, bet ari kasieri, apsargi, apkopeeji, precu pienemeeji, konsultanti! un ja diena( ka lielakoties musu veikala strada) 2 cilveeki uz dienu- tad karot ar klientiem, 8 paleteem(kuras naak katru nedelju), zagljiem, un nogribejusiem apsargiem nav reali visu izdariit. Domajiet mums negribas lai zaale buutu skaista, cenas pareizas utt.. ?? bet nevar jau visu paspeet... :( stundu limits ir ierobezot, tadelj nedriikst njemt vairak cilveeku stradat, un ko nu?? papilizvietojumi kas traucee maminjam- pilniigi saprotu- bet ta jau OFISA doma, ne muusu!!! Firmas maksaa pa savaam preceem un pieprasa lai vinjas atrastos tiesi tur un VIS!Sievietes te sudzas ka vinajs veero apsargi- ak tu dieninjas! nu ja tu nesi te nakusi zagt, tad kadelj lai tevi tas uztrauktu?? Nopikst vartinji? nu tev tak ir visas tiesibas neraadiit sominju! nu kur probleema?????Domajiet musu atalgojums ir antikvats darbam?? nee... darbs ir augstaka kvalitate pasniegts un izdariits neka musu mazaas algas un kashkigo ofisu cilveeku pieprasijumi, un klientu nosodijumi... Mums nevar buut ari moralais sabrukums delj jums??? Jus uzskatat ka Drogas strada vieni neizglitoti cilveeki??? a nepieljaujat domu ka tie ir studenti, skoleni kuri vnk piepelnas lai apmaksaatu savas macibas??? Ak pareizi - PARDEVEJS TAK NAV CILVEEKS!!!
mazliet vairaak cienjas tomeer vajadzeetu...

A Anazapta 11.11.2008

Pilnīgi jums piekritu. Pati esmu strādājusi Drogas un nevienam neieteiktu tādu pieredzi.

N neaptēstā 11.11.2008

Kā te sabļāva! Ne visi zin, kas šobrīd likumdošanā darbojas, tapēc, neapvaino cilvēkus. Par to biroju, kur jāvēršas, tajā brīdi cilvēkam ir pie vienas vietas, kas vainīgs. Viņš skaļi izsaka neapmierinātību(un nesaka, ka kasieris tur vainīgs) par veikalu kopumā. cik grūts ir veikala darbs, zinu, strādāju, bet tikko sāku just, ka neieredzu pircējus, gāju prom tirdzniecības. Veikalu, firmu ir daudz, tapēc nav sevi jāmoka firmā, kuras darbības dēļ tiec traumēts. Un studentes, kas sanāk pie cenu maiņas ir vainīgas, aizstāvēšu, jo tur jūtami trūkst dresūra, kāda bija senos laikos darba vietās. Bet darbinieku biežā maiņa ir atkal firmas politika, kuras sīkumi arī cilvēkus neinteresē. Cilvēkiem galvenais mierīgi un ekonomiski iepirkties! Bet pārdevējs noteikti ir cilvēks, tāds pats kā mēs...tikai cilvēks, kuram nepaveicās ar darba vietu...

V Vecaakaapardeveeja 11.11.2008

Mana veikala dresura ir pietiekami liela! Un neaptestie darbinieki ari atri lido prom! ja "neaptesta" buutu tgd nedaudz palasijusi aviizes, internetu vai vnk paskatijusies apkart ta tiiri labi redzeetu cik daudz uznjemumu ir bankrotejusi, cik brivu vakanshu ir "dziivajos" uznjemumos! firma ir vainiiga tikai daljeeji- savukart klienti kuri nesaprot- ka ir taadi pashi cilveeki ka mees un nedaudz cienijusi tad ari varbuut MEES buutu tadi pashi pieklajiigi ka aarzemes. Bet skiet ka lielaka dalja ir mezha dzimushi. Nu ka piem var njirgaties pa beernu. 16gadiiga meitene mums stradaja- vienu dienu vinja pienaak pie manis un es skatos ka tik tiko vinjai jklients ir nokepajis lupukrasas pa visam rokam, tikai tadelj ka lai ieraudzitu kaa krasa izskataas uz aadas! Nu bet ta4 atceresimies zelta likumu- klientam vnm taisniiba!
Nu? vai tas ari ir normaali? tas ir normali ka psiha babulja pilna riiklee klaigaa uz grutnieci kura seezh kasee 7tajaa menesi???? domajat ka tie ir tikai pa 2 piem no 3gadu manas pieredzes darbaa? neee... tadi ir bijusi vismaz 50 par nozeelu!
Bet genials teikums "neaptestajai":Bet pārdevējs noteikti ir cilvēks, tāds pats kā mēs...tikai cilvēks, kuram nepaveicās ar darba vietu...
:D:D tev ar galvu vis kartiba??? tu doma ka tirznieciba strada tikai tie kuri nekur citur netiek? Ljoti daudzi cilv. TEV PA BRINUMU ir tadi, kuriem tas patiik.. tik runa iet par cilveeciskumu- starp KLIENTU un PARDEVEJU! a cilveciskums - ir taa lieta ko tikai 10% iedzivotaju zin!

N neaptēstā 11.11.2008

Nevajag tā kliegt. Pēc rakstitā s;udzībā vadījos, ka vainīga mazā alga un studenti, kas nemāk strādāt. Par to arī teicu, ka nepaveicās ar darba vietu. Tagad bļauj tik par pircējiem. Nojaušu, ka nav jēgas komunicēt, ja neatbalstu Drogu pārdevējas, jo dabūšu atkal nelīdzsvarota un traumēta cilvēka uzbraukumu. Un vēl, ja tirdzniecības darbinieks tic, ka ""klientam vienmēr taisnība"", tad varat turpināt psihot par savu bezspēcību. Un nevajag te man norādīt uz manu galvu, tirdzniecīb;ā nostrādāju 10 gadus, zinu ko tas nozīmē, tapēc arī te iesaistījos debatēs.

A ally 11.11.2008

Es ar šito nesaprotu!man ar "Drogaam" nekādu problēmu nekad nav bijis!ko var pukstēt?tad neejat uz "Drogām", nu ir taču arī citas alternatīvas!
NEESMU "Drogu" pārdevēja:D

L LLLL 11.11.2008

Kādreiz strādāt tirdzniecībā bija prestižs... a tagad, pats pazemojošākais darbs.

D Drogasklients 12.11.2008

Saskaņā ar likumdošanu klientam ir tiesības izteik pretenziju rakstiski vai mutiski preces saņemšanas vietā!!! Nav ko sūtīt visus uz kaut kādiem mistiskiem birojiem. Jums kā pārdevējam ir jānodod šī pretenzija uz biroju, nevis cilvēkiem pašiem jāskraida. Un to, ka algas ir zemas visi saprot, bet ne jau pircēji Jums tādu algu maksā - vai tad viņi ir vainīgi? Un tas, ka klientam ir vienmēr taisnība, ja vien viņs nepārkāpj likumdošanu?
Tādā gadījumā arī man gribās teikt : Ja Jums ir zemas algas - "nu tak EJIET UZ OFISU (dzirnavu 57 )" un tur to stāstiet, nevis klientiem!
Visu cieņu

V Vecaakaa 12.11.2008

nu patiesiba man liekas ka Drogas klients ir nedaudz neparaak gudrs, jo ja butu verigak lasijis, ta redzetu ka runa iet pa klientu un cilveciskumu!!! nevis pa naudu !! Cilveek miljo- skaties!!! redzi, tapeec jau rodass taadi pabu4oti klienti- jo nav verigi!:D ak tu kungs!:D lai dievs apzelojas pa pardevejiem! un "kliente drogas" uzklausiit jau es varu! :D a tu juties veikala ka baznica?? man jau gabals nenokritiis tevi uzklausot- bet vai es to njemsu piere?es ka caur vienu ausi ielaidiishu, ta caur otru izlaidishu! :D

V Vecaakaa 12.11.2008

Neaptesta netskir kliegshanu no nopietnas sarunas un savu domu pamatojumu!? :D man tevis zeel patiesi!!! :(

A Anna 12.11.2008

Vai Tu meklē darbu? Varam piedāvāt nebijušu iespēju neierobežoti lielai peļņai. Sūti sms ar kodu "FOR MDB un savu epastu" uz numuru 1897. Savā epastā saņemsi aprakstu un varēsi kaut uzreiz sākt strādāt.
Darbs saistīts ar elektropreču tirdzniecību!

N neaptēstā 12.11.2008

Pēc Tavas runas šķiet, ka pieredze ir gūta tirguslaukumā...interesanti, kādi tagad ir kritēriji, lai kļūtu par ""vecāko pārdevēju""? Neuzņemies darbu, ko nevari paveikt. Ar pircējiem ir jāmāk tikt galā, par to māca saskarsmes psiholoģijā. Varbūt nākamie te bū skolotāji, kuri netiek ar bērniem galā?

N neaptēstā 12.11.2008

Piedodiet šeitesošie, bet vēl moka jautājumi...Pavārs beidza pavārskolu, šuvējs-šuvējskolu, jurists-juristus...kādu tirgošanās skolu ir beigusi "'vecākā pārdevēja"'? Kad ejat strādāt, tad jāreķinās, ka darbs ir ar cilvēkiem un mūsu laikos, tas ir ļoti psiholoģiski smags darbs.

D Drogasklients 13.11.2008

Vecaakaa ----> Kads var but cilveciskums, ja sudziba vairak teikts par mazam algam, nevis cilveciskumu. Tas ir vislielakais arguments: man maz maksa un tapec es... Tas nevienu neinterese!!! Uznemies darbu - strada! Ja nevari tikt gala - ej citur. Vai tad klientam ir jabut tic cilvecigam, ka jauzklausa konstantu neapmierinatibu no pardeveja? Ejiet pie psihologa un lai vins klausas.

V Vecaakaapardeveeja 13.11.2008

:D klients ardaas ka pardeveejs nezin 10000 preceem- razosanas vietu, sastavu- :D
nu tad ko es jums saku- ESIET CILVECIGI!!! Ak tu dieninjas... cik man sis bus JUMS GLUPAJIEM (dazhiem) cilv.jaskaidro!!! Tak parlasi velreiz visu rakstu un tad runaa :D:D:D
a savukart runajot pa skolu- vecakais pardevejs zin vairak neka tu, jo ir saistiits ar visiem VID, ID, VVC, utml, piem ar ko tev savu muzu nav bijusi nekada saskarsme, un manuprat tu esi vnk aprobezots cilv, ja ja reiz JOPROJAM nerubii pa ko iet runa!!! Manuprat tu vnk esi kresla sedetaja, kas prot pacelt telef. un tas buutu ari vis, jo - tagad tu cel gaisaa izglitibas???? vai gadijuma ieprieksh nebij teikt- ka parsvara pardeveji drogas ir jaunas meitenes kuras pipelnas lai vareertu pashas sev apmaksaat skolu, nevis tikai lugt to sencishiem!! Vai tada sakuma nebij runa??? es nosapnjoju?? nakmreiz kad ieej kada veikala- pirms ludz kadam palidziibu- pieej klat un pasaki- man protams ljoti Tevis zeel, saprotu ka tev dzive nav paveicies, ja reiz stradaa te, bet vai tu man.. ( un talaak jau saki kas tev prataa) .. nu tas buus cilveciigi??? nu bet protams, jo tu tak acis skatidamaas nenokluseesi :D.. cik nozelojuami :D:D

L Liva 04.12.2008

Lasu jūsu strīdu un jūtos kā tirgus laukumā! :) ... arī strādāju Drogās, un piekritīšu raksta autorei, ka darba ir par daudz veikalā ikdienā, ja par atalgojumu nerunājam, tad varētu vismaz ļaut veikaliem algot vairāk darbinieku, lai pārdevējam dienas vidū nav jāraujas pušu starp kasi, klientu un preci, jo nevar atļauties noalgot vēl kādu darbinieku.

D daina 12.12.2008

vakar biju DROGU veikalā uz Kr, Barona un Merķeļa stūra!!! dārgie DROGU vadītāji un citi svarigi cilvēki!!! vai jūs nepiekrītat, ka veikals domāts PIRCĒJIEM???? ko??? manis apmeklētais veikals tā PIEKRAUTS!!! precēm, ka cilvēkam, resp. pircējam tur nav vietas!!!
nav iespējams neko ne apskatīt ne izvēlēties... diviem cilvēkiem ejās starp preču kalniem NAV VIETAS!!!

D Dita 09.08.2009

Man ar Drogam nekad nav bijusas problemas. Reiz sanaca situacija, kad perkot manuprāt Loreal produkciju bija akcija - dāvanā saņem mazo matu laku, kuras diemžēl bija beigušās. Pārdevēja ļoti laipni izskaidroja lai atnāku pēc pāris dienām, uzlika uz čeka zīmogu un tik tiešām kad atnācu saņēmu solīto! Veikals Dzelzavas ielā! ;)

K Kleo 10.08.2009

Šķiet, ka tieši komentētājai ar niku Vecākā pārdevēja ir tas zemais līmenis, par ko tiek pārmests Neaptēstajai. Rakstīšanas stils ar kļūdām un nepārtrauktajiem smiekliem liecina ne tikai par jaunību, bet arī nelielu izglītību. Tas, ka kāds sadarbību ar VID vai VDI apguvis pašmācības ceļā, nav peļami. Tomēr vairāk izklausās, ka Vecākā pārdevēja ir "vecākā" tāpēc, ka ir droša un pašapzinīga, nevis gudra vai izglītota. Ja komentētāja ir arī raksta autore, tad neko. Cilvēks būtu izsacījis savu sāpi un paklusējis, nevis citus apvainojis. Teikšu tā, ka ir pircēji, kuri noteikti saprot pārdevēju grūto dzīvi, bet nedomāju, ka tāpēc veikalā jāizturās pret jums kā cietējām. Reizēm gadās dzirdēt arī abpusējas laipnības, kad gan pircējs, gan pārdevējs ir vienlīdz nesaprotoši.
Ja runājam par Drogām, tad šajā veikalā labprātīgi neeju (ne vairāk kā 5 reizes gadā). Ar pārdevējām negatīva saskare man nav bijusi, bet veikals reāli nepatīk - ar savām krāmu pilnajām ejām, neizturamo ķīmijas līdzekļu smaku, kas vēdī pa pus veikalu tikai tāpēc, ka saimniekiem žēl naudas normālai ventilācijai, visādiem grabuļiem un precēm, kuru vērtība ir daudzreiz zemāka par cenu. Un kur nu vēl mūžīgās " atlaides". Vienkārši nepatīk tur iepirkties.

T To Ferratum 19.01.2011

Autore!Neviens jau nav vainīgs, ka pa brīvu strādā, kā kasiere, apkopēja, apsargs utt.Pati vainīga, ka necieni sevi un ļaujies tevi uzņēmumam izvergot .Dēļ tādiem cilvēciņiem, kuri neciena sevi arī uzdzīvojās ļaunprātīgi darba devēji.Nevajag vainot arī jauniņos, jo cik saprotu, tas ir visvienkāršākais variants, lai attaisnotu savu neizdarību.Katrā uzņēmumā ir sava politika un darba stils.Loģiski, ka jauniņais nezinās to vissu.Tāpēc tu arī esi vecēkā pārdevēja, kuras Pienākums ir apmācīt jauno darbinieku.Jaunie iet projām, tad zini, ka tu esi tiešā priekšniece un tavs pienākums nav ne tikai izrīkot un komandēt, bet tev jāprot arī motivēt darbiniekus un būt labam kolēģim un palīgam grūtajā brīdī.
Zinu vienu uzņēmumu, kur algas mazas, bet darbinieki paliek tur, jo nodaļas vadītājs māk cilvēkus noturēt ar savu attieksmi un cilvēcīgumu.Viņš zin, ka darbinieki strādā pa lēto, tapēc reizēm izdomā visādus paņēmienus(labajā ziņā), lai cilvēkus noturētu.To cik tev maksā darba devējs nosaki tu!!!Tikai TU Vari savu vērtību, kā darbinieks celt vai laist zemē.TU PĀRDOD SAVU LAIKU, DARBA SPĒJAS utt. un nekautrējies par to pieprasīt attiecīgu samaksu.Ar cieņu, lai veicas!

K krystyne 17.01.2012

Es arī strādāju Drogās! Nu jau vairāk par gadu, varu pateikt tikai to, ka kautcik necik izglītots, darbastrādāt gribošs var daudz sasniegt. Ne tikai uzslavas un prēmiju, bet arī gandarījumu par padarīto darbu! Jā, nenoliegšu, ka algai ir liela nozīme, bet arī gandarījums nav slikta lieta! Kad aizgāju uz Drogām 2 mēnešus tikai nostrādāju par kasieri, pēc tam uzreiz sāku veikt vecākā pārdevēja pienākums, ar ko arī lepojos un lai gan pirms tam varbūt strādāju darbu, kas vairāk atbilda man un atalgojums bija labāks, tad te varu pateikt, kā vecākais šeit jūtos kā mājās...visu darbu pēc tīrākās sirdsapziņas...un nav neviens ofisa darbinieks, vai veikala vadītājs vainīgs pie tā, ka nāk neapmierināts klients vai arī pie nepareizām cenām! Un par "jauniņajiem" runājot, tomēr tā ir...zinu, ka mums atnāca divas jaunas darbinieces...piekrītu vajag lielu pacietību viņas apmācot, bet ir arī darbs kas jāpadara..un apmācot šos jaunoņos darbs tiešām ievelkas uz viesm 50 procentiem! Mīļie cilvēki...viss ir atkarīgs tikai no jums pašiem kā cilvēkiem un tad arī viss pārējais liksies pats par sevi saprotams, saku no savas pieredz..un varu lepoties, ka strādāju Drogās..jo šī pieredze ar klientiem apmierināties un tais skaitā arī neapmierinātiem man ir daudz devusi! :)