www.sudzibas.lv Drogas Cenu atšķirība plauktā un pie kases

Drogās - Cenu atšķirība plauktā un pie kases

Rūgta pieredze un padoms citiem - iepērkoties "Drogās" ļoti rūpīgi salīdziniet preču cenas, kuras ir precēm plauktos ar tām, kas tiek "nolasītas" pie kases, vēl PIRMS PIN koda ievadīšanas (ja norēķinieties ar karti). Pretējā gadījumā var nākties ļoti dārgi samaksāt un savu naudu atgūt laikam ir neiespējami. Tā, piemēram, šodien "Drogās" - Marijas ielā 9 - par nieciņu, pie kura bija cena 0, 59 Ls, šķīros no 1, 79 Ls. Lai gan turpat pie kases iebildu un teicu, ka par tādu cenu man to nevajag, kopīgi risinājumu neradām:((
Varbūt kādam ir ieteikums, kur griezties, jo kasiere man nespēja (negribēja) palīdzēt.

E

I ivo 14.01.2009

vinjas pienākums ir palidzet. Ari no karshu terminala ir iespejams atgriezt naudu. vismaz man strādājot shadu problemu nav. Tās pardevejas neko neprot :(

S Santa 19.01.2009

Pati ar esmu Drogas stradajusi... Ar tam cenam ir kaa ir... Loti daudz ir bijusi tadi parpratumi... Preci protams var nenopirkt pie kases, pat ja taa jau ir noskeneeta... Vienkarsi pasai pardevejai velak bus aizradijums un jaraksata paskaidrojums...

O O_0 26.02.2009

Tev ir visas tiesibas prasiit cenas starpibu- tas ir pateretaju tiesibas! starpibu sedz kasieris pats no savas kabatas!

O Oss 26.02.2009

kasieris cenas neliek un nemaina. vinjsh nav vainiigs pie taa, ka plauktaa ir nepareiza cena. vinjam nav jaamaksaa starpiiba, bet gan veikala vadiitaajam, kursh ir atbildiigs par cenu mainju.

O O_0 26.02.2009

pati stradaju veikalaa- gan zaale pa pardeveju, gan pie kases ka kasiere. zinu savas tiesibas, un ari pienakumus! pati kopuma starpibas essmu adevusi daudz naudas, citu vainu delj.Savas pateretajtiesibas izmantoju citos veikalos ka pirceja, gan veikalaa pret klientiem.