Drogās

Drogās, kur es stradaju, pircējus nepiekāš! Ļoti bieži pircēji paši jauc cenas, un pie kases auro! Tas nav godīgi attiecībā pret citiem darbiniekiem, kuri ja kas, arī ir cilvēki. Dažkārt gadās tā, ka cena ir nepareiza, bet tā ir pēc akcijas beigām, kad darbinieki nepaspēja noņemt vecās... Uz čeka ir rekvizīti, caur kuriem var ziņot Drogas ofisam... Dariet to, bet cieniet citus, un arī SEVI!!! LINDSTOW LTD

J

R robotnica 07.02.2007

arii straadaaju drogas (kasee) un pilniigi tev priekriitu!

A Anastasija 18.03.2007

Mne kazetsja,4to dejstvitelno ljudi sami ne o4enj ponemajut kakoj tovar berut i vinjat vo vsem prodavcov hotja vonovato sami! mi vsegda s ponemaniem otnosemsja k prosjbam klienta i pomogaem,konsultiruem ego!DROGAS RULLIT! SAHAROVA 21 the Best!

K katja 15.04.2007

eti urodi pokupateli sami prihodjat s debiljnim nostrajenijem i sami vizivajut skandali!!!!!!!!!!!!