Drogās

vse pi6ut drogas gavno,obsluzivane tupoe.no pojmite po4ti vse molodie devo4ki.kogda u nas skidki mi ostaemsja na no4 4to postavit ceniki i povesit reklamnie materjali(kotorie vas posetiteljamm nenravetsja),mi bi ix nestavili no nam prexodi informazija iz ofisa i nam eto nado delat.u nas katostrofi4eski nexvotaet naroda komu rabotat poetamu bivaet rabotaet 1 prodavwiza v marozine otve4ae pri etom za kassu,zal,pokupatelej

T tttttttt 07.02.2007

Tak uhodite vi s etogo Drogasa,sej4as raboti navalom,a ne rasskazivajte kak vas zastavljajut no4ju rabotat.

A asa 18.02.2007

Vienkārši tās pārdevējas Drogas ir gandrīz tikai krievuškas, latviski nemāk, tāpēc ar nekur citur viņas darbā neņem. Nožēlojami!!!

K Kristina 02.03.2007

Es ari stradaju Drogas (ka par brinumu laikam, protu abas valodas). Un ja bija kadas akcijas, tad uz darbu vajadzeja nakt tikai stundu aggrak! Kad anakti vel stradat? kas par murgu? Es tur stradaju 2 meneshus vasara pec 12 klases, bet ta ka tur parsvara strada sievietes ilgu periodu, turklat bez augstakas izglitibas, nav nekads parsteigums vinju trulumam

B blessy 26.02.2012

Es arī strādāju A/S DROGAS. Un patiešām gadās, ka jāstrādā naktīs. Tā nu ir tīrākā patiesība. Es tur strādāju jau otro gadu. Neteiktu, ka situācija ir tik ļoti katastrofāla, bet darbinieku trūkst, un, lai cik "viekārši" liktos Jums strādāt Drogas, tā nebūt nav un darbs ir grūts.

L leyla 24.03.2012

Ari es esmu stradajusi pa naktim veikalaa Drogas un ne vienu reizi vien. Piekriitu, ka tas nav tik viegli kaa pirmajaa briidii var likties...

D Darbinieks*) 13.06.2012

Drogas trukst darbinieku tikai tapec ka vini sataisa visus savus suda eksamesnus un atlaiz cilvekus kuri strada sen tikai tapec ka dazam labak ne buco pakalas no savas pieredzes zinu to nostradajot tur 5 gadus gan par pardeveju gan par vec.pard. gan par veik.vad. No Drogam vajag atlaist tos kuri sez tur augsa ofisa zurkas un maitas)))

C CrazyDriver 06.08.2012

Visu pasaules problēmu sakne ir meklējama cilvēkos, kuri negrib strādāt, bet grib dzīvot uz citu rēķina. Paradoksālākais, ka tie ir pasaules bagātākie cilvēki un tieši viņi ir vainīgi pie globālām krīzēm utml murgiem.
Drogu gadījumā šie cilvēki ir vadība, kuri sēž ofisā, deldē bikses un dzer kafijas. Un vēl izdomā visādu idiotismu veikalu pārdevējiem. Kāpēc Drogās un citos veikalos trūkst pārdevēju? Tāpēc, ka vadība saņem naudu, kura pienākas pārdevējiem. Attiecīgi, pārdevējiem algas ir mazas. Jā, vēl arī veikalu vadība "apzog" pārdevējus (nemaksā pienācīgi), lai varētu samazināt cenas.
Kamēr sabiedrībā valdīs priekšstats, ka "nauda pelna naudu" ir tas, uz ko jātiecas, tikmēr pasaule brauks arvien lielākās auzās, t.b. bedrē.