Drogās

Es 20.10.2005. iegāju šajā veikalā, lai iegādātos 3 zeķubikses.Tā kā pie zeķubiksēm nebija izlikti krāsas paraudziņi un tuvumā nebija neviena pārdevēja, kam pajautāt, es vienu iepakojumu no tām atvēru, lai aplūkotu krāsu. Tanī brīdī man blakus burtiski izlēca firmas Koblez apsardzes darbiniece Dzintra, kura savu uzvārdu atteicās nosaukt, un sāka mani lamāt, ka es nedrīkstot zeķubikses atvērt, es tās tikai saplēsīšot un viņa tūlīt pat izsaukšot vadītāju. Es tam arī piekritu, vēl jo vairāk tāpēc, ka es šis zeķubikses es arī iegādājos. Pirms tam gan es Dzintrai pajautāju, lai tad viņa man parāda krāsu, uz ko viņa atbildēja, ka tas neietilpst viņas pienākumos.Es aizrādīju, ka apsardzes darbinieces pienākumos neietilpst arī lamāt pircējus. Jāpiebilst, ka veikala vadītāja, atšķirībāno Dzintras, radīja nosvērta un mierīga darbinieka iespaidu.

A Asik 28.06.2006

Zazhralisj - ne zazhralisj - a v zakone o zashite prav potrebitelej napisano, chto MI IMEEM PRAVO posmotretj chto konkretno mi priobretajem!!! To estj cvet!

R ri4y 11.01.2008

Mainam Koblenz apsardzi uz Lurass apsardzi?