Drogās

"Drogas"tipa reklamee,ka visi it kaa baigi ciitiigi paarbauda cenas labi tas taa,bet nevajag jau dir...., ka vinjiem ir pashas letaakaas cenas,jo nopirku tieveeshanas kreemu "Eveline" pa Ls 2.60 kaut kas,tad vakaraa iegaaju "Rimi" tur tieshi tas pats kreems pa latu leetaak.Aplauzos.

O Olga 25.01.2007

Tur tak Drogas noteikumos rakstīts, ka atgriezīs starpību. Ko negāji pēc sava lata?

L L 27.01.2007

Da nejau tas ir spekaa uz visam precem, bet tikai tam pie kuram klat akcijas ziime. Pirms kritizee, iepaziisti! >]

V viktor 14.02.2007

Nu jā, tas attiecas tikai uz akcijas precēm. Pārējām precēm (parfimērijai un kosmētikai noteikti, par citām nezinu teikt) cenas pēdējā gada laikā ir krietni pieaugušas. Agrāk Nivea balzāms pēc skūšanās maksāja zem 4Ls, ap 3,60-3,80, tagad ir 4,59. Blakus veikalā 3,80.