www.sudzibas.lv Drogas Briesmīgs apsargs

Drogas - Briesmīgs apsargs

Vakar biju alfas drogās un skatījos uz settings spray. Un kā vienmēr pirms pirkšanas vēlējos izmēģināt vai ir jēga pirkt un vai nav alerģija un uzpūstu testēti sev. Pienāk apsargs un sākt braukt augumā un saka kad būs problēmas ja nebeigšu. Nezinu kā jums, bet testeri manās acīs ir domāti testēšanai. Briesmīgs apsargs. Nezinu vai tas bija tāpēc kad esmu gots vai jo slikts apsargs.

14.09.2019

Ca

Ko KOTUSAKI 14.09.2019

Laikam tāpēc, ka esi gots

Rx RXX 14.09.2019

Cerams, līdz ar filmas “Jelgava ‘94” pirmizrādi beidzot nāks gaismā gotu ciešanas un sabiedrība beigs tos diskriminēt!

Tu Turkey901 14.09.2019

Goti un Emo nevienam napatīk, Jūs esat vainīga, šaubu nav un apsargam pienākas morālā kompensācija!

Ot Otis 14.09.2019

Kas ir ''settings spray''?

Gribēju būt viens no tiem, kurš uzdos šādu jautājumu (hihihi).

What? 15.09.2019

Uz sejas pūšams līdzeklis, lai kosmētika turētos visas dienas garumā.

Tu Turkey901 15.09.2019

Tiešām goti ir tādas cacas?!

What? 15.09.2019

Acīmredzot :D
Atceros, manos pusaudžu gados, paziņas vienkārši nedaudz miltus uz sejas uzklāja un gatavs bija. Laiki mainās.

Ot Otis 15.09.2019

Negribu pat iedomāties, kā pēc tam to visu var dabūt nost.