Drogas - Attieksme

Pieteicos darbā.
Šodien zvana un prasa, kurš drogas interesētu kā darba vieta. Sāku ar to, ka neesmu potējusies un nemaz netaisos to darīt. Atbilde - nu jums vajadzētu par to aizdomāties, kā jūs tagad dzīvosiet! Es atbildēju - kā, kā dzīvošu, tā vienkārši - dzīvošu, un darba devējam nav tiesības atlaist... Tiku pārtraukta ar vārdiem - nu skaidrs, visu labu.
Jūs to nopietni? Bez vakcīnas dzīvot vairs nevar? Kā jūs nesaprotat, ka arī vakcinēts slimo un var pārnēsāt to kovidu. Labi, tur ar vakcīnu vieglāk utt, bet tik un tā cik daudzi slimo arī vakcinēti. Un cik daudzi miruši pateicoties vakcīnai, bet dēļ naudas par to skaļi neviens nerunās. Jūs darba devēji, ticiet man, jums draud pants par darbinieku atlaišanu bez vakcīnas.
Ja jau no zvanītājas bija tāda attieksme - spļāviens sejā, tad es varu iedomāties, kāda attieksme ir jums pret darbinieku. Kauns drogas par tādiem cilvēkiem jums tur.

11.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Komentāri (5)

S Smadzen'sVaig? 11.10.2021

Sūdzība par neko. Vismaz intervētājai skaidrs, ka muļķe. Antivaxeres tad varēs uz Lienes ielas stāvēt...

A asdasd123 11.10.2021

kurš tajā drogasā vispār strādā =) ? visa sska pilna ar sludinājumiem , spamo ka trāki .

Good Intentions 12.10.2021

Atlaist nevar, bet atstādināt gan var. @asdasd123 Drogasā pārsvarā meitenes no provinces vai studentes.

Good Intentions 12.10.2021

Ministru kabineta rīkojums Nr. 720 Par ārkārtējās situācijas izsludināšu, kas stājās spēkā Rīgā 2021. gada 9. oktobrī paredz sekojošo:

5.2. ja darba devējs ir informējis darbinieku, ka darba pienākumu veikšanai nepieciešams vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, darbinieka pienākums ir uzsākt vakcināciju ne vēlāk kā 7 dienu laikā no minētās informācijas saņemšanas un to pabeigt ne vēlāk kā 7 dienas pēc vakcīnas lietošanas instrukcijā norādītā īsākā termiņa. Ja darbinieks vakcināciju nav uzsācis vai pabeidzis noteiktajā termiņā (līdz 2021. gada 15. novembrim), darba devējs darbinieku atstādina no darba pienākumu veikšanas.

N Nessie 23.10.2021

Piedod, bet izklausās, ka problēmas ar attieksmi ir tev, ja ved sarunu ar darba devēju ar šādiem ultimātiem. Es tevi darbā arī neņemtu, un nevis tāpēc, ka neesi vakcinējies, bet tavas attieksmes dēļ - jau uzreiz skaidri redzams, ka tu sagādāsi liekas problēmas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes