www.sudzibas.lv Drogas Atskaiditas Flormar nagu lakas, jocīgs L'Oreal korektors

Drogās - Atskaiditas Flormar nagu lakas, jocīgs L'Oreal korektors

Esmu vilusies par drogas veikalā pirktajiem produktiem. Vienreiz nopirku flormar firmas nagu laku origo drogās, jo zinu, ka flormar labi klājas un ir patīkams spīdums. Ar prieku gatavojos nolakot nagus ar jauno laku un pamatīgi vīlos, jo nagu laka bija loti skidra un, lai izskatītos pieņemami, būtu jālako kādas 3 reizes.
Un vakar drogās uz merkela ielas stūra nopirku l'oreal true matč concealer - korektoru. Jau testeris man likās loti skidrs, to teicu konsultantei veikalā, uz ko vina man atbildēja, ka tas tā ir tikai testerim, es noticēju un panēmu to l'oreal korektoru. Pārgāju mājās un izmēgināju. Un atkal jau vīlos! Tikpat skidrs kā veikalā esosais testeris, lēni zūst un nav noturīgs. Pēc pirmās uzklāsanas un nozūsanas atkal jātsvaidzinba, jo liekas, ka gandriz nekas nav notusets. Un vel - tads nedaudz nepatikams, kimisks aromats produktam, pēc uzklāsanas rodas nepatīkama sildosa sajūta zem acīm un, aromātam gaistot, var just, ka nedaudz kairina arī acs virsmu.
Nu ko, skiet, ka esmu zaudējusi uzticēšanos drogām un meklēsu alternatīvas, ja reiz daudzi produkti tur ir kaut kādi atskaidīti un kreisie.

Kolta 13.03.2018

Diez vai Drogas ražo Loreal produkciju!

neOOne 13.03.2018

Diez vai Kolta kaadreiz nostaasies, cilveeka, kursh uzrakstiijis suudziibu, pusee!

Kolta 13.03.2018

Jā, ir bijuši gadījumi .

A AnnaPanna 13.03.2018

Nopietni? Tev liekas,ka sēž pārdevējas personāla telpā un šķaida nagu lakas un korektoru? Ne jau viņi ražo tās preces! Kas par tumsoņu!

neOOne 13.03.2018

AnnaPanna, es neteicu, kas man liekas un NETEICU, ka Drogas razo taas preces! Nopietni! Kas par karstgalvi!

A ahahahahahahahaha 26.07.2018

tieši tā, stulbie cilvēki...vairs nav kur piesieties...

Sigita Bronze 14.03.2018

Hmm, pēc tavas loģikas Drogas darbinieces sēž noliktavā un atver iepakojumus, izmantojot savas zināšanas ķīmijā atšķaida produktu, aizver preces, tā lai nebūtu iespejams pamanīt atšķirību, jo viņas vēlas Drogām palielināt peļņu par pāris euro? Varbūt pirms ņaudi, iemācies domāt loģiski?

neOOne 14.03.2018

Pirms komentee, iemaacies, aizdomaaties par citaam versijaam, kaadeeelj atziitii produkti ir nekvalitatiivi Drogaas un tad spiidi ar savu lielisko fantaaziju un ceriibu, ka Tava versija ir vieniigaa un pareizaa.

S Saulīte 15.03.2018

1.Nu ja tev no konsīlera dedzina, tad tev viņš neder.
2. Drogas neatbild par produktu sastāvu(ķīmisko, neķīmisko utt).
3.Man pašai ir trīs Flormar nagulakas, kuras visas jāklāj vismaz trīs kārtās, jo viņas tādas ir, nevis tev vienai īpašajai ir gadījusies tāda laka.
4.Daudziem L'Oreal produkcijai pēdējā laikā bieži klāt ir ķīmiska smaka.(arī Garnier tas pats).
Un ja tu saki, ka saproti, ka Drogas neražo to preci, tad kur ir sūdzības būtība. Tas ka meitene nezināja, kāds tas konsīleris ir tajā tūbiņā? Bet ej un pamēģini atcerēties visu par 5000+ precēm(aptuvenai pozīciju skaits vidēji vienā veikalā). Gribētu redzēt vai tu tad varētu pateikt par to kāds ir tas produkts. Šķidrd vai biezs. Pie tam, pašām pārdevējām jau arī ir zināms tikai tik daudz, cik viņas pašas testeri paskatās. Viņas nekā nevar zinā produkta konsistenci.. Pilnīgi bezjēdzīgs ieraksts, pat par sūdzību nenosauksi.