www.sudzibas.lv Drogas Atlaides, kuras nedarbojas

Drogas - Atlaides, kuras nedarbojas

Iegriezos drogās, lai nopirktu matu laku.
Cena 3.99 ar drogas karti 3.19
kaut gan noskanēju savu drogas karti 2690006505777 samaksāju pilnu cenu.
-0.80 eur. Sīkums, bet nepatīkami.
Kā redzams, atlaides ir fikcija. Lai jums veiksmīgs "bizness".

P. S. Ja drogas netic šim manam stāstam, laipni aicināti, ielūkoties savās novērošanas kamerās, tur viss būs redzams.

08.11.2019

Pacco_al 08.11.2019
Atlaides, kuras nedarbojas

Cena 3.99 ar Drogas karti 3.19
Kaut gan noskanēju savu Drogas karti 2690006505777 samaksāju pilnu cenu.
-0.80 EUR. Sīkums, bet nepatīkami.
Kā redzams, atlaides ir fikcija. Lai jums veiksmīgs "bizness".

P.S. Ja Drogas netic šim manam stāstam, laipni aicināti, ielūkoties savās novērošanas kamerās, tur viss būs redzams.

Saivii 08.11.2019

Kuraas Drogaas ?

Pacco_al 08.11.2019

Jugla, Brīvības iela 432

Wh what77 09.11.2019

Jūsu zināšanai, nu, mazums , jūs nezinat primitīvas lietas, atlaides ar DROGAS karti ir norādītas pašā apakšā, un jā, varējāt pieet pie pārdevējas , nevis kā žurka rakstīt šeit, drošvien jau bijaq bail/

H3 h3natymast€r 09.11.2019

lūdz konsultāciju savam troļļu kolēģim - tītara smadzenei000 - tas tev izstāstīs visu sīki un smalki - ka tu pats esi ..., un pis... kapeiku dēļ utt. :)

H3 h3natymast€r 09.11.2019

lūdz konsultāciju savam troļļu kolēģim - tītara smadzenei000 - tas tev izstāstīs visu sīki un smalki - ka tu pats esi, un pisies kapeiku dēļ utt. :)

Džozefīne 10.11.2019

Nu varēji taču nemaksāt to pilno cenu un atteikties no pirkuma. Neviens taču nespiež pirkt. :)

Pacco_al 27.11.2019

Stāsts nav par to, ka es varēju vai nevarēju. Stāsts ir par to, kā apmāna cilvēkus, kuri visur un vienmēr neskatās uz pirkstiem.