www.sudzibas.lv Drogas Atalgojums un Slikta attieksme

Drogās - Atalgojums un Slikta attieksme

Pati personīgi neiesaku doties strādāt Drogās, biju tur nostrādājusi apmēram gadu ar pusi. Veicu visus darba pienākumus atbildīgi noteikumiem un prasībām. Neskatoties uz to ka veicu arī maiņas atbildīgās pienākumus nekad nesaņēmu to apsolīto Amata paaugstinājumu, kuru biju pelnījusi, jo parasti darbā atrados no 7: 40-21: 00, un vienīgais ko es un vadītāja saņēmām par manu Amata paaugstināšanas pieprasījumu bija negatīva atbilde vienmēr, jo pēc viņu uzskatiem man un citām meitenēm ir jāstrādā garās stundas ar morālo un lielo fizisko slodzi par vidēji 3euro stundā, kas ir galīgs absurds. Fiziska slodze ir liela netik vien ka visu dienu uz kājām, bet arī lielās kastes mums pašām ir jānes un jāceļ plauktos. Neskaitot to varat arī rēķināties uz to ka drogas drošībnieki uzskatīs ka jūs esat iemesls kāpēc veikalam ir iztrūkumi.
Tātad es personīgi nekad neatgriestos strādāt drogās, jo:
atalgojums nav normāls (lielākoties nav pat minimālā alga, parasti ļoti zem tās)
drogas uzliek visu veinu par iztrūkumiem uz darbiniekiem, kaut vai bieži vien viņiem sistēma nestrādā un galu galā ir viņu pašu vaina.
Attieksme no "ofisa " darbiniekiem ir drausmīga domā ka mēs visas esam idiotes
viņiem par darbinieku viedokli ir vienalga, pat arī vadītājas viedoklis ir vienaldzīgs.

22.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

22.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Komentāri (4)

A asdasd123 22.07.2021

tāpēc tas drogas , vienmēr arī meklē darbiniekus visos veikalos , visu ssku piecukojuši ar savām vakancēm .

Good Intentions 23.07.2021

Man žēl tās meitenes, kuras tur moca, kā vadītāja, tā arī pircēji un zagļi. Mūžīgi meklē darbiniekus un bieži esošie rotē pa vairākiem veikaliem.

E Expertino 23.07.2021

Principā aprakstīts standarta vergu darbs Latvijā neesmu saticis nevienu uzņēmumu kur vadītāji ne vadītos pēc šādiem principiem. Kaut gan ārzemēs jau tas pats vienkārši ja tava alga būtu nevis 3 bet 15 euro h tad arī būtu to vieglāk pārdzīvot 😄

S Simba666 27.07.2021

Tieši tā. Alga tāda kā stipendija. Stundas tur katru mēnesi saliek kā grib. Ja līgumā ir nepilna slodze,tad var būt tā, ka vienu mēn saliek 50 stundas otru 160, ja nav kas strādā, tad vairāk.Ir mēneši, kad nezin kā galus savilkt(lielākoties) . Sūkstoties par algām ir pieredzēts, ka vadītāja vēl atcērt, ka jums taču ir vīri/draugi kas var uzturēt. Tad iedomājieties, ja tur strādā cilvēks, kas dzīvo viens pats, kā vispār var izdzīvot.. Kā ienāk cilvēks, kurš savādi apģērbies, tas uzreiz zaglis, kam jāskrien pakaļ. Tad vēl no vadības puses ir bossings. Nedod Dievs būs vadītājam neapmierinošš slepenā pircēja vērtējums, tad par to tiks atgādināts visu laiku. Viss kas tiek darīts ir vadītājai neapmierinoši.Protams ir smagās kastes jācilā un viss suņa darbs un tad pretīga attieksme no priekšnieka puses (šis ir par konkrētu gadījumu). Un kad atbrauc kāds no offisa, attieksme pret darbiniekiem uzreiz uķi puķi, tad jau skaidrs ka grib ielīst, kaut kur. Ir tā, ka nekas ko dari nav labs. Miljons reizes jāveicina cilvēki, nedod Dievs, ja vadītāja ieraudzīs, ka kāds nav ticis sveicināts, un, ja pasaku, ka sveicināju jau vienu reizi, uzreiz pretī dabūšu miljons pārmetumus un gudrības.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes