Drogas - Apsargs

Šodien iegāju Brīvības iela 58 drogās. Parasti eju Stabu/Čaka drogās kas pie mājas, bieži iegriezos. Kaut vai ieejot aplūkojot jaunumus, ar tukšām rokām neizeju. Serviss ir ļoti labs un veikalā jūtos ērti, konsūltanti vnm izpalīdzīgi. Bet šodien brīvības 58 (18:00)stāvot pie ķermeņa srubjiem lasot informāciju par produktu, ja nemaldos gar mani 5x apsargs pagāja garām un uzmācīgi vēroja mani. Jūtos pilnīgi nevēlama. Dažkārt likās ka kamēr viņš aiz plauktiem skrien lai tik kko pamanītu. Max veikalā biju 7 min, jūtos ļoti neērti. Redzot kā esmu pie kases apsargs atskrien pie kases un stāv ar telefonu rokas un sēž whatsapp . (dzirdēju ziņas signālu) Un gaida kamēr iziešu caur vārtiem. Saprotu ka tas viņa darbs bet es nebiju vienīgā veikalā. Pati strādāju veikalā ar 10x dārgām precēm un zinu kā viss strādā. Ir jālasa klienta ķermeņa valoda un no tā var daudz ko izsecināt. Zinu ka zog ļoti daudz, bet jāskatās plašāk nevis turēties pie stereotipiem. (melna cepure, melna jaka, melna mugursoma, austiņas ausis =zaglis) zagļi nāk uz veikaliem kā uz darbu un viņi ģērbjas tā lai nebūtu nekādas aizdomas. Kamēr vaktē un tērē laiku pie lojāla klienta tikmēr skaista dāma aiz plauktiem krāmē somā produktus.

15.12.2018

Me

"Kaut vai ieejot aplūkojot jaunumus, ar tukšām rokām neizeju" - labi, ka tur nav tik modri apsargi.
"un zinu kā viss strādā" - tas apsargs arī zin, kā viss strādā...un jādomā, viņam ir arī sertifikāts...un viņam maksā algu nevis par to, lai neizietu ar tukšām rokām, bet lai samaksātu par preci.
Nekas, gan jau citreiz piemājas Drogās, atkal būs pilnas rokas...

Vi Vikingstad 16.12.2018

Aksti Jus esat! "Drogas" nav apsargu! Pardevejam ir trauksem poga! Tad brauc "Evors"vai"Koblenz"operativa gruppa!

Gb gbc 16.12.2018

Drogas nolīgst apsargus. It sevišķi dienās kad cilvēku ir daudz(Sest,svētd)

ramona 16.12.2018

Tas bij stalkers;) elementāri!

Kl Klientamnavtaisnība 17.12.2018

"5x apsargs pagāja garām un uzmācīgi vēroja mani. Jūtos pilnīgi nevēlama."
Nevēlamās uzmācīgi nevēro. Tātad bijāt. :D