www.sudzibas.lv Drogas Apsardzes sistēma

Drogās - Apsardzes sistēma

Esmu saskārusies veikalos Drogas ar to, ka pārsvarā ejot laukā no veikala nopīkst viņu drošības sistēma... kaut gan skaidri apzinos, ka neesmu neko ņēmusi. Lieta tāda, ka lielāka daļa kosmētikas (lūpu krāsas vai spīdumi, krēmi u.c. neiciņi), kura iegādāta pavisam citā veikalā vai pat tajā pašā Drogas, viņu "pīkstuļos" tiek uztverta kā zagta manta. Un tad vēl tie apsargi... tik brutāli "izkrata" visu, ka no veikala nākas aiziet ar lielu apkaunojuma un pazemojuma sajūtu, kaut gan neesi neko darījis pretlikumīgu. Pat neatvainojas, tikai ar dziļi riebošu skatienu pavada laukā no veikala. Esmu dzirdējusi daudz tieši šāda veida atsauksmes no citiem cilvēkiem, un uzskatu, ka tas nav pieņemami. Kāpēc tad citos veikalos es nepīkstu??? Tagad, kad dodos uz Drogas, iztukšoju savu somu līdz pēdējam, lai nenāktos vēlreiz piedzīvot tamlīdzīgas situācijas.

J JUDA 02.09.2009

Ari e-taloni ir pie vainas. Man pasai gadijas, ka Origo Drogas veikala ieliku grozina ko man vajadzeja un devos pie kases. Peksni sak pikstet signalizacija. Apsargs klat momenta, lika paradit somu, neko neatrada, bet atrada e-talonu un pateica, ka tie dazkart ir pie vainas. Tur jau ari ir ieksa magnetiska uzlime ieksa.

: :) 02.09.2009

pffff es pat somu nedotu uzrādīt, pieprasītu lai apskatās sākumā videonovērošanu labāk ...

B Baņkieris 02.09.2009

Apsardzes darbiniekam nav tiesības pārbaudīt jūsu somu! Ja viņi uzskata, ka jūs esat kaut ko paņēmusi, tad ir divas iespējas:
1 - jūs labrātīgi un pašrocīgi uzrādat savu somu un kabatu saturu;
2 - apsardze izsauc policiju un policijas darbinieki pieaicināto klātbūtnē un sastādot apskates protokolu var pārbaudīt jūsu somas un kabatu saturu.
Ticiet man, ja jūs apsardzei pieprasīsiet izsaukt policiju u tikai viņiem uzrādīsiet somas saturu, šie apsargi piekritīs šādam gājienam tikai tad, ja būs pārliecināti uz visiem 100%, ka jūs tiešām esat kaut ko paņēmusi.
ŠĪS APSARDZES VIENMĒR IZMANTO TO, KA JŪS NEZINIET SAVAS TIESĪBAS. STARP CITU VIŅI PAŠI NE SEVIŠĶI PILDA SAVUS PIENĀKUMUS LIKUMĪGI.
Vajag dot pretspars, tad ātri vien viņi no jums "atkratīsies"!

I iki 11.06.2015

Atklāti sakot mūsējais raj. ''Drogas'' v-kals man atklāti sakot riebjas.
Jo tās, kas uzdodas par vadītājām parastos cilvēkus notur tik pat kā par suņiem.
...kā var tā pateikt, ka Drogas v-kals ir privātais utt., un notur, vēl par zagli, pēc tam pasaka apsargs : '' varat nenākt vispār vai
tad, kad pareizi iepirksieties!"
Tas nav vienīgais gadījums, lai aizturētu cilvēku un pazemotu, atrod jebkuru sīkumu.Tā lūk!
"Drogas" veikala labā slava!