www.sudzibas.lv Drogas Aprunāšana

Drogās - Aprunāšana

Tērbatas iela 9-11 veikalā Drogas strāda viena pārdevēja, blondīne, neatceros viņu vārdu,viņai ļoti patīk aprunāt visus klientus, kad viņi aizies projām. Ziniet stāvu veikalā un domāju, ko viņa pateiks pēc manas aiziešanas, palika tik pretīgi, ka pat aizmirsu, ko es gribēju nopirkt.

D Dailis Bezvārdis 24.01.2013

es dzirdēju ko viņa pēc tam teica ! Šitā govs, atnāca, visu apgramstīja apsiekaloja un nevarēja atļauties pat tamponus nopirkt !

Y YoYo 24.01.2013

Nu i problēmas cilvēkiem :DDD
Man ir pilnīgi po.uj ko par mani domā veikala pārdevēja, jo es par viņu vispār nedomāju! (Koko Šaneles teiciens, ko pavisam nesen lietoja arī LV ministre attiecībā pret LV žurnālistiem un reņģēdājiem).

SergejsSN 04.02.2013

Pilnīga degradācija :)) Pilnīgākie sīkumi, lai tak viņa aprunā aizrīsies ar mēli vienreiz.

donna b 04.02.2013

A Tu pati nekad nevienu neapruna? Nekad nevarēsi ietekmēt, ko cilvēki doma vai runa aiz tavs muguras, nomierinies un baudi dzīvi!