www.sudzibas.lv Drogas apkalpošana

Drogās - apkalpošana

Ieejot Saldus Drogās, nav kas tevi apkalpo.Gribēju nopirkt matu taisnošanas līdzekli, piegāju pie kases pajautāt, kur tāds atrodas.Pārdevēja atbildēja-tur ir ejat skataties.Viņai tobrīd nebija citu pircēju izņemot draudzeni, kurai stāsta, cik laimīga viņa tagad ir.Neatradu, ko meklēju gāju prom.Nācu citu dienu, bet kā atnācu, tā aizgāju.Biju lieciniece tam, kā veikala vadītāja ar pārdevēju apspriež pircēju.Vispirms vajag pārliecināties vai kāds nav veikalā!

R reds 07.12.2010

Labāk būtu godīgi uzrakstījusi, ka visvairāk veikalā aizskāra tas, ka kāda ir laimīga un pat nekautrējas to izrādīt. Laikā, kad pašai neviena nav...

S Stoned Buddha 07.12.2010

Gadus 10 atpakaļ, katru rītu pa ceļam uz mācībām vienmēr iegāju Drogas veikalā, lai izmantotu kādu odekolonu. Paldies apkalpošanas servisa kvalitātei.

B Bumbiņa 03.01.2011

Cik nožēlojami un primitīvi ir apliet kādus cilvēkus ar dubļiem un samazgām. Bijušie darbinieki un to paziņas, kuri izmesti no darba, tagad te stāsta kapeņu stāstiņus, kauna nav.

P Piekrītu 20.01.2011

A kas ir, es arī bieži esmu redzējusi, ka tās kuces, kas sevi vēl dēvē par pārdevejām, vienkārši stāv un pļāpā kamēr tu kā muļķis stāvi un gaidi piecas minūtes, lai varētu samaksāt par preci. Es vispār ietu pa taisno pie vadības un sūdzētos, jo man jau sāk tracināt tā augstprātīga uzvedība. Uzvedās kā karalienes, bet istenība visparastākās maukas, kam izdevies prastu darbu dabūt, gan jau arī caur gultu. (Es nerunāju par visām protams, bet par īpašiem gadījumiem. Ir ari ļoti jaukas un labas pārdevējas)

B Bumbiņa 04.02.2011

Kas gan šajā pasaulē spēj paglābties no skauģiem? Jo
nozīmīgāka ir vieta, ko cilvēks ieņem savu līdzcilvēku
uzskatos, jo svarīgāks un godājamāks ir ieņemamais amats,
jo ātrāk viņš kļūst par ļaunprātīgas skaudības objektu:
pār viņu gāžas veselas dubļu straumes, apmelojumu okeāni.