www.sudzibas.lv Drogas Krāpšana

AS Drogas - Krāpšana

Sveiki, vēlos brīdināt visas, kuram ir doma strādāt Drogas un atvērt acis visam, kuras strāda. Tātad, darba intervija man solīja pārbaudes laika 2,16€ stunda, pēc pārbaudes laika un eksāmena nolikšanas - 2,56€ stunda. Labi. Noliku eksāmenu, itka alga palielinājas, bet tobrīd neaptveru, ka nejau tādēļ, ka stundas likme būtu lielāka, bet gan tadel, ka stundas ir sabāztas 2x vairāk nekā man bija pārbaudes laika. Ari uz algas lapiņas skaidri un gaiši norādīta stundas likme - 2,20 € stunda. Un tas vel nav viss, stundas likme katru mēnesi ir savādāka, citreiz 2,21 stunda, citreiz 2,19 stunda. Sanāk, ka pēc eksāmenu nolikšanas stundas likme palielinās par 0,04-0,05 centiem stunda, vai vel mazāk. Un pats labākais ir tas, ka pēc algas lapiņas saņemšanas mums liek parakstīt papīru, kurš skan aptuveni ta- piekritu, ka mana algas lapiņa tika Aprēķināta pareizi. Protams, to viņi dara, jo labi zin, ka apšmauc mūs. Darbs Drogas ir verga darbs, no mums Prasa tik daudz, bet dot vispār neko negrib, ka tik nejauši kādu lieku centu mums neiedot. Ari tas pašas atlaižu kartes darbiniekiem, no sākuma atlaide ir 5%, Tu aizej, sapērcies, darboni atlaidi un pēc tam Tev to atlaidi no algas novelk. Nu vai nav cukas? Aizmirsu piebilst pasu galveno, ka noliekot eksāmenu Tev liek parakstīt līgumu, respektīvi, ja stundas likme ir 2,16 un pēc eksāmena itka vajadzētu būt 2,56, tad līgums ir šāds - stundas likme VAR tikt palielināta par 0,40€. Kas protams nekad netiek palielināta. Protams, ka mēs pasi vien esam vainīgi, ka parakstam tādus līgumus, godīgi sakot, es pat līgumu neizlasīju un parakstīju ka robots, jo ticiet vai ne, bet drogas katru dienu ir jāuzliek paraksts vismaz kādas 20-25 reizes, kas manu prāt ir ar nolūku, visi šie paraksti dienu diena, tas ir gudrs paņēmiens, jo kad Tu saņem kārtējo līgumu, Tu automātiski to paraksti, jo cilvēks tiek notrulināts lidz pēdējam. Darbs ir nežēlīgs, vairāk grauj garīgi nekā fiziski, jo apzināties, ka tie, kas sez tur ofisos pelna lielu naudu un vel pievāc mūsu godam nopelnītas algas ir vienkārši briesmīga. Nekādu izaugsmes iespēju nav, ka tiec par vecāko pārdevēju augstākais ko vari nopelnīt ir 400€, tas ir smieklīgi. Drogas ir visnegodīgākais uzņēmums ar kādu man nācies saskarties. Kronis visam ir tad, kad atbrauc reģionāla administratore un bore, ka katram cilvēkam ir jāatkārto viens un tas pats, nedod Dievs kautko ne ta pateiksi, atvilks prēmiju zibens ātruma. Ta ka, es ceru, ka mans raksts kādai noderēs, padomājiet pirms ejat strādāt uz drogam.

S Saulceriite 23.05.2016

Drogās pastrādāju 3 dienas pirms kādiem gadiem pieciem. Paldies par kūkām !
Pieņēma viena vadītāja, kas jau gāja prom, tās 3 dienas pavadīju zem citas un nosacīti atlaida - trešā.

Sanāca tā, ka aizgāju pēc tām 3 dienām uz slimības lapas uz operāciju. Kad atnācu atpakaļ, man pateica - Jūs šet vairs nestrādājat un lika uzrakstīt atlūīgumu.
Savā ziņā biju ļoti laimīga, jo darbs šajā uzņēmumā ir drausmīgs. Kolēģi, kas man trāpījās bija neatsaucīgi, pat lāga ar kasi neapmācīja, bija jāpārkrāmē plaukti, jāuzmācas klientiem ar tām precēm pie kases.
Ja vien ir iespēja - nesperiet tur kāju!

L Lola 28.09.2016

Murgus raksti. Nostrādāju tur 1,5 gadu, darbs gan ir briesmīgs, bet algu vienmēr maksāja korekti. Pamata likme ir minimālā - 2.16, viss pārējais ir piemaksas. Parastajās darba dienās VIENMĒR tiek izmaksātas.

Kāpēc ir tāda sistēma? Lai svētku dienās un naktīs maksātu 2x vai 1,5x likme. Tā kā strādājos 23. jūnijā tu saņem nevis savus 2,56x2, bet gan 2.16x2. Iesaku iemācīties skaitīt un tikai tad rakstīt te.

S saubol 17.11.2016

tieši tā Lola, strādāju drogās 4.5 gadi,ar algu vienmēr viss bija kārtībā. Strādāju kvecākais pārdevējs un saņemu vairāk par 400€ ;-) visur ir jārukā ;-)