www.sudzibas.lv Dr.Minibajeva отношение к пациентам

Dr.Minibajeva - отношение к пациентам

В Нейрологическом отделении больницы Страдиня работает некая Ольга Минибаева, нейролог (доктором называть ее отказываюсь!). Категорически не рекомендую обращаться к данной особе! Отношение к пациенту высокомерное, пренебрежительное, если не сказать - хамское, выслушать жалобы пациента не считает нужным, и в целом отношение такое "зачем вообще сюда приперлись". Профессионализм и рядом не стоял.

T

G Gints 11.02.2011

Pilnigas mulkibas! Si daktere strada loti rupigi un ar loti lielu atbildibas sajutu! Par to esmu parliecinajies pats personiski! Biezi vien nabaga dakterei nakas aizstaveties pret pustrakiem pacientiem, kuri nezin kapec iedomajas, ka lieliski zin ka sevi arsteet pasi . Un tadel rodas jautajums, , ko tad jus seit darat???, , Nevajag, , braukt, , dakterei virsu ar mulkigam prasibam un nekaunibu sist sev celu! Arsta laiks ir dargs un tas ir jasaprot. Ka saprotu, tad sudzibas autore ta ari arstejusies nav, tatad diezin vai arii bija kas tiesam vera nemams! Pustraku vecenu pilna pasaule, kuras iedomajas, ka ja vinam ir iesnas, tad tas obligati jaarstee stacionara un vismaz pie klinikas vaditaja!

V vaira 11.02.2011

Ne tikai pustraku veceņu daudz, kā skatos večiem arī trakums nav sveša lieta.

K Karlis 22.11.2011

Daktere Olga Minibajeva vispar nevelas kontakteties ar slimnieka radiniekiem, vinu ne sazvanit nevar, ne normali parrunat. medmasas nodala tik rupji atbild uz telefona zvaniem. Minibajevai, slimniki ir ka uz konvejera, vienam vairak, vienam mazak.

S superpatriots 24.10.2012

neirologija ir parpildita, ka gailos ta strados. bet jautriba tikai sakas! mans tevs guleja 13 palata, nodala, kur strada dr Minibajeva un viena ta saucama radiniece speciali nokakaja blakus podam un ar liel°u urrraa saucienu izlida no WC, lai pavelnieciska toni liktu sanitarem, to savakt !!1 jautajums???? vai tadai durai nevajag pa purnu ???? vai sperienu pa analo caurumu???? Par ko mes runajam ??? Un vel taisas durdomu slegt ??????????????? Te tak Holivuda jasauc lai sito cirku kino uznem ! Oskara premija tocno nodrosinata !!!