A Andrej 11.03.2004

Da, Dr.Miller eto tjazelij slucai - dengi beschenije, a professionalizm na urovne derevenskoj polikliniki

V viva 01.12.2004

Un kāpēc jūs baurotaaji neejat uz polikliiniku?Tur taču lētāk!

A anna 21.03.2011

Izlasīju komentāru netīšām un esmu izbrīnīta. Godīgi sakot, problēmu nav bijis un zobārsti ir fantastiski, sevišķi jau attieksme.

I infidel 03.07.2012

Ne pojmu voobshe, otkuda berutsa takie "kliniki". Sharashkina kontora, zubnix texnikov ponabrali vmesto vrachej i delajut bizness.

M Michy 08.06.2016

Ja krajne udivlen kommentarijam viwe, tak kak ja vibral etu stamatalogiju kak postojannuju i edinstvennuju. Problem za 7 let - nu ni razu nebilo, hotja situacii bili vsjakije. Le4imsja tam vsem semejstvom i vse dovolni. Mecheslav

Krapnieks. Nekad ar viniem nestradajiet. Padariju darbu pec tam vins atsakas maksat izsledzot telefonu!

ЛЮДИ ПРЕДУПРЕЖДАЮ! НИКОГДА. слышите, НИКОГДА НЕ ХОДИТЕ К НИМ. В РИГЕ ПОЛНЫМ ПОЛНО ХОРОШИХ и качественных статмологических центров. Если не ПОКАЛЕЧАТ, так НА ДЕНЬГИ ВАС ТОЧНО ОБУЮТ!

D Dimitrijs Rudnevs 07.02.2019

Похоже, сколько людей, столько и случаев.. Но у доктора Лакачаускас лично вырывал два зуба мудрости, очень сложные, так вырвала на одном дыхании, очень легко и качественно. Вся семья лечит зубы уже много лет, лучший зубной врач, кого знаю. Многие комментарии просто похожи на антирекламу. По поводу цен, это другой разговор. Но я согласен платить за своё здоровье!

Atbildot uz pēdējo komentāru. Jums paveicas, man ir negatīva pieredze daba ar šo kompāniju.

Ужасная клиника, без конца с детьми ходили туда и ни одна пломба не держалась. Каждый месяц туда сюда ездили 🤦🏻‍♀️ один геморрой. Половину дырок даже не увидел врач... ни ногой!

M Maksxim2 14.03.2024

Pat pierakstīt uz apmeklējumu normāli nevar. Aizgāju no darba lai apmeklēt zobārstu, pie kura pierakstījos nedēļu atpakaļ, kad pierakstījos pāris reizes zvanīju lai pārliecināties cikos un kad man ir zobārsts. Atnācu sava laika un diena , man pateica , ka man nav nekāda pieraksta , ejiet tur pretī jautājiet poliklīnika var būt jums uz turieni, mēs neko nezinām.