www.sudzibas.lv DR.I.Budrevica Dr.I. Budrēvica

DR.I.Budrevica - Dr.I. Budrēvica

Dr.Ingrīda Budrēvica - cilvēks, kurš nav savā vietā. Tik brutāls un rupjš cilvēks nav tiesīgs strādāt par ārstu! Pilnīgi vienaldzīga pret pacientiem.

M marta 13.03.2009

Budrevica jau izsenis ir "slavena"ar savu augstpratiibu..Cik reizes ir nacies skatities, ka vinja izturas pret bernu mammaam, ka ari pret videjo medicinas personalu.. Pie vinjas nav verts iet, nav jau ari gudra ka arste. Shkjiro cilvekus pec maka biezuma un vispar ljoti nesimpatisks cilveks.Shermuljus uzdzen.Turaties talak no vinjas.

R Rita 30.01.2011

Dakterīte ir ļoti laipna.Atsaucīgs cilvēks un viņa ir savā vietā.
Kā jūs pret viņu tā viņa pret jums izturēsies.
Ar cieņu Rita.

E evija 24.02.2011

Jauka ārste, un, starp citu, ļoti kompetenta, un pie visa tā arī eleganta sieviete. Un nevajag jaukt pašcieņu ar augstprātību. Visticamāk Marta pati daudziem ''šermuļus uzdzen".

M Mamma 10.06.2011

Laikam konkurentes pamodušās :) Jau otro bērnu vedu pie dr. Budrēvicas- nezinu kompetentāku ārstu Jelgavā, galvenais, ka vienmēr arī sasniedzama. Tā kā nevajag jau nu tādas muļķības runāt.

R Rita A 08.01.2015

supper arste ja kadam nepatik tad pashi vainigi, paschu attieksme prêt arstiem plus berniem

R Rita A 08.01.2015

es pati gaju pie budrevicas un bernus vedu ja kadai problemas ar passapzinju tad jaiet pie cita arsta-es ta pec noverosanas no malas

S smaidiņa 21.02.2019

Laikam arī es neēsmu īpasi augstās domas par dr.Budrevicu...vairākkartīgi teicu ka bērns nejutas labi un loti klepo.pārmeta man,ka vesalam bērnam slimības mekleju.tacu uztaisot rtg deguntiņam konstatēja,ka bērnam ir blakusdobuma iekaisums un jālieto antibiotikas...otrs bērns sūdzejas par sāpēm kājās un muskuļos-atkal mammas vaina,jo bērnam netiek pievērsta pietiekama uzmanība!...aizgajam pie cita arsta..lielajam konstatēja problemas ar sirds darbibu.No tā sapēja muskuļi un kajas,sāka pamazam svarā pienemties...sūtija bērnu pie acu ārsta un pec tam pati paprasija-kapēc gajāt?varejat jau vēl neiet...
Cik mammu tik viedokļu par šo ārsti...Mums palaimejas,ka izdevās nomainīt pret citu.Apnika būt tai mammai,kurai bērni slimo jo nepietiek mammas uzmanība un kura vesaliem bērniem meklē kaites...
Mīļās mammas!sekojiet līdz savam izjūtam attiecībā pret bērnu pašsajutu un izvēlaties sev tīkamaku arstu...Ja man prasītu-noteikti neieteiktu dr.Budrēvicu!