www.sudzibas.lv Dressmann Apkalpošanas kvalitāte

Dressmann - Apkalpošanas kvalitāte

Veikalā Dressmann pārdevēja Jogita A. neprata sasiet vīriešu kaklasaites, kad es to gribēju uzlaikot kopā ar kreklu. Tā vietā, lai man palīdzētu, pārdevēja ieteica aiziet man uz citu veikalu, atsakoties veikt savus tiešos darba pienākumus. Turklāt, tā vietā, lai man palīdzētu, pārdevēja sarunājās ar savu paziņu, kurš iesaistījās konfliktsituācijā, nepieklājīgā veidā aizstāvot pārdevēju un izteica man pretezijas. Sajūta bija nevis kā veikalā, bet kā tirgū, kur klients ir atstāts novārtā, tiek lietota ielas sarunvalodas leksika un kakla saites uzsien apsardzes darbinieki pārdevēju vietā. Sevis cienošiem cilvēkiem neiesaku iepirkties šajā veikalā, tik neprofesionālu pieeju manā mūžā vēl nav nācies piedzīvot.

T tantina 19.12.2011

Mārtiņ, Tu jau no Jogitas kaut ko citu gribēji, vai ne?

S Sauliite 20.12.2011

Kas Tu par vīrieti, ja kaklasaiti nemāki pat pats sasiet?

M Mārtiņš 20.12.2011

Saulīte, vai nevēlies sasiet manu ādas kaklasaiti?

Gribēji teikt prievīti?

M Mārtiņš 20.12.2011

Nu labi, prievīti! Bet tad vismaz degunā tev varēs nedaudz pašļūkāt?

Z Zane 20.12.2011

Sauliite un Mārtiņš, cik mīļi :)

S Sauliite 20.12.2011

Mārtiņ, Tu neesi dzīvē vēl ticis tālāk par savu roku un jau gribi degunus izprovēt?

M Mārtiņš 20.12.2011

Domā, ka tev nepatiks? Saka, tas ir labs līdzeklis pret iesnām!

S Sauliite 20.12.2011

No savas pieredzes to saki?

Z Zane 20.12.2011

Virtuālais Seks sarp Sauliite un Mārtiņš Sūdzībā par Dressmann:D:D

M Mārtiņš 20.12.2011

Nē, tāpēc jau gribu ar tevi izmēģināt :)

M Mārtiņš 21.12.2011

Kur tad palika mana Saulīte ar savu šņukuriņu?