Dresshouse.ee - Krāpšana

Pasūtīju izvēlētu kleitu ar L izmēru no šīs mājaslapas. Viss bija kārtībā. 3 dienu laikā tika piegādātā ar kurjeru (nezināmā man firma). Atverot iepakojumu ieraudzīju, ka vispār nav tā kleita ko izvēlējos. Cits tonis, dizains, un vispār pat izmērs!
Biju šokēta, uzrakstīju epastu, kuru nozīmeja RETURN servisā, bet tas epasts nestrādā! Uzrakstīju uz info epastu, pēc kāda brīža izdomāju pati uzzvanīt uz to servisu, un iedomājaties - telefons neatbild. Zvanīju vairākas reizes! Pēc dažām h pārzvana un sāka jautāt lauztā krievu valodā kas notika utt. Pati administratore bija šokēta, ka ir cita kleita atsūtīta, sakot ka ir daudz darba, un kko vietējie 9 klases beigušie darbinieki sajauca. Gribēja, lai sūtu viņiem par saviem līdzekļiem atpakaļ. Bet ziniet, sapratu, ka iztērējot to naudu, sačakarējot sev laiku un nervus, kur return ēpasts nestrādā, izlēmu neko nesūtīt, jo tad paliktu gan bez naudas, gan bez kleitas.
Citiem iesaku neko nesūtīt no šīs mājaslapas!

S Sintija Krumese 12.03.2019

Pasūtiju 2kleitas, kuras kopā man izmaksāja 62eur, pagājušas jau 6dienas un no viņiem ne ziņas ne miņas! Kā to saprast, ka viņiem uzdāvināju naudu? Rakstu viņiem, pat ignorē mani. Pēc visa šī pat vairs negribas sūtīt no dresshause kko. Esmu ļoti vīlusies!

I Inneffablle 21.04.2020

Galu galā Jūs saņēmāt kleitu? Jo tagad es jau vienu nedēļu gaidu savu iepakojumu, rakstīts, ka atsūtīts, bet sazinājos ar Loģistikas kompāniju, uzzināju, ka mans iepakojums vēl ir pie pasūtītajā. Un arī ne viens man neatbild!

S Sintija Krumese 21.04.2020

Kleitu nesaņēmu, pēc mēneša ilgas trobelēšanas saņēmu atpakaļ naudu, pat fb grupā bija mani nobloķējuši, apm ja es prasītu kko ārkārtēju...