Dresshouse.ee - Krāpšana

Pasūtīju izvēlētu kleitu ar L izmēru no šīs mājaslapas. Viss bija kārtībā. 3 dienu laikā tika piegādātā ar kurjeru (nezināmā man firma). Atverot iepakojumu ieraudzīju, ka vispār nav tā kleita ko izvēlējos. Cits tonis, dizains, un vispār pat izmērs!
Biju šokēta, uzrakstīju epastu, kuru nozīmeja RETURN servisā, bet tas epasts nestrādā! Uzrakstīju uz info epastu, pēc kāda brīža izdomāju pati uzzvanīt uz to servisu, un iedomājaties - telefons neatbild. Zvanīju vairākas reizes! Pēc dažām h pārzvana un sāka jautāt lauztā krievu valodā kas notika utt. Pati administratore bija šokēta, ka ir cita kleita atsūtīta, sakot ka ir daudz darba, un kko vietējie 9 klases beigušie darbinieki sajauca. Gribēja, lai sūtu viņiem par saviem līdzekļiem atpakaļ. Bet ziniet, sapratu, ka iztērējot to naudu, sačakarējot sev laiku un nervus, kur return ēpasts nestrādā, izlēmu neko nesūtīt, jo tad paliktu gan bez naudas, gan bez kleitas.
Citiem iesaku neko nesūtīt no šīs mājaslapas!

Si