Dressboutique.lv - Slikts serviss

Instagram dressboutique.lv liek postus ar apģērbiem, kas nav pieejami viņu internetveikala. Lai iegādātos jāraksta instagrama direct. Atbild lēnu vai vispār neatbild. Uzrakstīju, ka vēlos iegādāties kleitu, pateica, ka tā ir uz pasūtījumu, teicu ka tā pat vēlos iegādāties, man pajautāja vai vēlos piegādi ar omnivu vai dpd un tad pajautāja adresi, telefona numuru un viss, tālāk nekas netika teikts. Pēc dienas uzjautāju kā ar pasūtījumu un kā viss notiek talak? Kad jāveic maksājums? - manu zinu izlasīja, bet atbildes nebija. Pēc dienas aizsūtīju jautājuma zīmi, man atkal izlasīja un neko neatbildēja:) neiesaku iegādāties pie tāda pārdevēja, kam ir tāda attieksme pret pircēju.