www.sudzibas.lv Dreamshop.lv, Elektrogroup SIA Slikts serviss, iespējama krāpšanās

Dreamshop.lv, Elektrogroup SIA - Slikts serviss, iespējama krāpšanās

Pasūtiju divas preces - SSD un RAM, interneta veikalā www.dreamshop.lv (SIA ElektroGroup, 44103142993) kas bija par labu cenu. Tai pat dienā sazinājos ar veikalu un veikalā atbildēja, ka preces nav uz vietas, bet būs nākamajā nedēļā. Nolēmu pagaidit. Nācās gaidīt 3 nedēļas, protams, katru reizi nācās zvanīt pašam un pārjautāt - viekalā neuzskatija par vajadzīgu informēt mani par to, ka prece aizkavējās. Saistībā ar esošo situāciju izturējos saprotoši.

Pēc 3 nedēļas sazvanijos un man teica, ka RAM nebūs, bet būs tikai SSD, es piekritu arī šādam variantam. Telefona sarunā veikala operatore teica, ka man atsūtīs jaunu rēķinu, bet ne pēc dienas, ne pēc divām - rēķina nebija. Nācās atkal zvanīt un "izlūgties rēķinu". Kad atsūtīja rēķinu to uzreiz apmaksāju un nosūtīju informāciju, ka rēķins ir apmaksāts. Drošības pēc arī pazvaniju un uzņēmumā apstiprināja, ka apmaksa ir saņemta un nosūtīs tai pat dienā, kā arī informēs mani par Omniva izsekošanas kodu.

Diemžēl, šo izsekošanas kodu es nesaņēmu ne tajā dienā, ne nākamajā pirmdienā, ne arī šodien.. Šodien zvanot un jautājot, kad būs pasūtījums man tā pati operatore teica, ka tieši viņiem, nezin kādēļ Omniva nedodot izsekošanas numurus un solija tūliņ-tūliņ atzvanīt vai vēl labāk - nosūtīt SMS (tā viņai būtu ērtāk), bet tā arī nekādas ziņas nebija - ne uz e-pastu, ne zvanu, ne SMS.

Kopš pasūtījuma veikšanas ir pagājis vairāk nekā mēnesis. 3 nedēļas es gaidīju kamēr atnāks pasūtījums, tad izrādijās, ka atnāca tikai puse no pasūtījuma, bet arī ar nosūtīšanu ir problēmas un saņemt ne tik..

Es saprotu, ka prece var aizkavēties, saprotu, ka var rasties dažādas problēmas un cenšos izturēties maksimāli saprotoši, bet tas, ka pārdevēja komunikācijas, praktiski, nav - manuprāt, ir slikts serviss. Pietiekami slikts, lai brīdinātu citus cilvēkus šajā veikalā neiepirkties.

P.S.: Dīvaini ir tas, ka uzņēmuma īpašnieks it Aleksandrs Jakovļevs, kurš pēc atvērtajām datubāzēm, skaitās arī amatpersona!

K