www.sudzibas.lv Dr.Džabijeva visjaukàkà,profesionālākā daktere-algologs Latvijā Dr.Džabijeva visjaukàkà,profesionàlàkà ārste-algologs Latvijā

Dr.Džabijeva visjaukàkà,profesionālākā daktere-algologs Latvijā - Dr.Džabijeva visjaukàkà,profesionàlàkà ārste-algologs Latvijā

Vislielākais paldies no visas sirds dr.Džabijevai.
"Sāpju kabinets"Pirmā slimnīca.
Es atkal varu dzīvot pilnvèrtīgu dzīvi.
Viñas un kolektìva attieksme pret katru pacientu ir vienkàrši neaprakstàma...mìļuma,lìdzi jušanas,problèmas atrisināšanas,sàpju noņemšana,labu profesionàlu padomu došana tàlàkai àrstèšanai.
Iesaku visiem cilvèkiem ,kas mokàs sàpès šo dakterìti.P.s.es pati maldìjos pa Lv.meklèjot labu àrstu ,un tagad atradu.
Lai viss Viñiem izdodas!

I Inese Zemniecīte 16.04.2019

Jà,Jùs ļoti precìzi aprakstijàt par dakterìti Džabijevu.
Arì man Viña ļoti palīdzèja.
Domāju,ka vairs nekad nestaigāšu un negulēšu.
Viña ir vèrta uz visiem 100%

I Inese Zemniecītе 16.04.2019

Arī man šī dakterīte palīdzēja. Dievs svētī!

What? 16.04.2019

Vismaz lietotājvārdu varējāt nomainīt, pirms komentējat savu rakstu, kā cita persona.

V Vija Sarkane 17.04.2019

Kà jau latvieši visur saskata slikto.
Ja màsicu sauc tàpat ,tad nekàds vàrds nav jàmaina.
Un kas Jums skauž?
Slikti dzìvojat?Nav vìra?Nav bèrnu?Nav veselìbas?
Ka mazgàjiet cita veļu,un vèl pietam jauku cilvèku atbalstu nevis sùdzìbu.
Lai Dievs Jùs sargà,ja jums tik smagi.

V Vita Levita 17.04.2019

What? Esat nožèlojams cilvèks.Kà tàdus tur zeme.
Cilvèki ar sirdi,bet jùs kà sùds no sùdu kaudzes.

I Ieva Pastare 16.04.2019

Paldies,paldies par labu veselībiņu Dakterītei!

V Vija Sarkane 17.04.2019

Esat nožèlojama,man jùs žèl.

V Vija Sarkane 17.04.2019

What?lai jums viss nàk bumeranga efektà atpakaļ.

I Inita Strèle 18.04.2019

What?Jùs esat zemiska,ka Jums skauž citu laba veselìba.Es neesmu tik ļauna,bet novèlètu jums izciest ko cieš tie slimnieki ,kas tur sêž rindàs ar tàdàm sàpèm,un jau gadiem

Pārdеvējs© 18.04.2019

Varbūt pietiks murgot? Ir taču skaidri redzems, ka Inita Strèle un Vija Sarkane ir viens un tas pats komentētājs ar vienādām ortogrāfiskajām kļūdām. Tāpat arī ar sūdzību un pirmo komentāru. Prātiņ, nāc mājās...

Pārdеvējs© 18.04.2019

Inese Zemniecīte, Ieva Pastare, Vija Sarkane, Inita Strèle? Kā to nosaukt, personības četrkārtošanās?

Была на приёме у доктора Джабиевоей 3 раза.Очень приятная, спокойная, отзывчивая врач.