www.sudzibas.lv Draugiem.lv Viens no populārākiem un stulbākiem saitiem

Draugiem.lv - Viens no populārākiem un stulbākiem saitiem

Viens no populaaraakiem un stulbaakiem saitiem ir www.draugiem.lv . Lielaakoties atverot saitu redzu pazinjojumu: "Atvainojiet!
draugiem.lv šobrīd nav pieejams..." Kas par ideotiem tur straadaa, pilniigi lameri, palaidushi savu sisteemu uz MySQL servera datu baazes, kura NEVAR pavilkt taadu apjomu. MySQL ir bezmaksas serveris, vinji pelna ne pa jokam, bet nevar uztaisiit saitu, kas straadaa. Kaada velna peec veel shiem jaamaksaa par saita statistikaam utt shie izturas pret lietotaajiem kaa pret meesliem: "neviens jums nelika maksaat", shie saka.

K Kaktiine 31.03.2006

Draugiem lv vairs nepastaav

K Kristaps 02.03.2008

Kāpēc man nobloķējāt profilu? Man parāda tādēļ ka es esmu veidojis viltus profilus! Bet diemžēl es neesmu veidojis nekādus viltus profilus! Man jūsu dēļ tagad vajadzētu ciest? Ja jūs nemākiet veikt savu darbu tad labāk vispār jums tur nav ko darit!!! Man jau ZB!!!

D dana 06.04.2008

man visu laiku no albuma pazud viena un ta pati billde [slēpt]@

D Danai 06.04.2008

Tāpēc, ka esi plika tajā bildē :))))))))))).

N Normunds 18.06.2008

A kaads priduraks bija manas sievas bildi nospeeris un ielicis ieksha bet vardu un uzvardu nepareizu ierakstijis - uzrakstijam administracijas - 2 meneshus neblokjeja, kad piedraudejam ar iesniegumu policija - pamodaas!
Lohi!

S sanita 20.06.2008

Kaapeec nevaru izlasit vestules, ne paskatities galerijas, visu laiku iziet no sistemas?

M Made 21.07.2008

Man tādas īpašas problēmas šis portāls nav sagādājis...

I Imants 15.08.2008

lietošanā grūtības nav sagādājis, sūdzēties nevaru

L Lazdiņa 15.08.2008

admins teiktu- pashi vainiigi, lietotaaji pie visa ir vainiigi. Lietotaajs nekad nesapratiis, ka sistema nevar buut 300h dienaa 500 dienas gadaa!!! Sisteemaa notiek apdeitoshana, uzlaboshana utt. Bet nu to sapratiis tik tas, kas pats sistemas taisa.. Jo lielaka sistema, jo grutak izpatikt katram taas lietotaajam, bear with it!!!

T toony 15.08.2008

Man praktiski problēmu nav bijis. Kad sāka sviest ārā no sistēmas - uzrakstīju šiem sūdzību un man paskaidroja ko darīt... un man šķiet, ka administratorus nevajadzētu tādiem vārdiem apvainot. Ja esi tik pārgudrs tad uztaisi savu portālu, kurš strādās perfekti.

J janka 28.08.2008

Ieteikums:
neliec publiskā telpā bildes, ja nevēlies ka tās nonāk citu "rokās"
mīļie ļaudis, Jūs laikam vēl joprojām neesat aptvēruši, ko nozīmē internets?!

J Jānis 21.11.2008

Izmet savu kompi. Man ar www.draugiem.lv nekad nav bijušas nekādas problēmas...

L Lepi 21.11.2008

Man gan vienmēr viss strādā un sūdzēties nevaru.

A Aleksandrs 21.11.2008

nekadu problemu, viss o.k.
100 reizu forsaks par one.lv

ž Žigulis 20.12.2008

Man taadas probleemas nav bijushas :)
piekriitu one ir vienkaarshi tizla xD

H HugoDjego 20.12.2008

Es jau sen gadus esmu no draugiem idzēsies un miers-nav, ko nervus bojat:)

W wmatok 20.12.2008

kas par idiotu!ko bāzies tur, ja tev nepatīk???!!!

A Aleksandrs 20.12.2008

Viens no labakajiem saitiem, nepatik, dzesies aaraa.

M Māra 20.12.2008

Bet Tev jau obligāti nav jāpasūta statistika, tīri labi var iztikt bez tās:). Draugiem.lv nav ne vainas, katrā ziņā labāks par daudziem "pakaļdarinājumiem". Pēdējoreiz man problēmas bija pirms pāris gadiem vecgada vakarā, kad nevarēja ieiet, bet tas jau ir saprotami kādēļ tā.

A a 20.12.2008

nu gan... ar draugiem nekad nav bijis problēmu. varbūt jums tiešam datora vai interneta pieslēgums ne tas īstais...