Draugiem.lv - reklāma

Draugiem.lv krāpjas ar teksta reklāmu klikšķu skaitu. Šis ir reklāmas veids, kur ir jāmaksā par klikšķiem. Uztaisīju trīs kampaņas, un samaksāju par 300 klikšķiem kopā. Statistikā rādīja, ka jau pirmajā dienā uz manām reklāmām ir uzklikšķinājuši 300 cilvēki. Salīdzināju datus ar Google analytics, kur statistika bija pavisam cita. Tur skaidri un gaiši bija redzams, ka no Draugiem.lv uz manu mājas lapu ir uzklikojuši tikai 195 cilvēki... Tas nozīmē, ka vairāk kā trešā daļa klikšķu nebija notikuši! Esmu apkrāpts par veseliem 105 klikšķiem, par ko protams biju samaksājis! Kad vērsos pie Draugiem.lv pēc paskaidrojuma, saņēmu atbildi, ka tiem 105 cilvēkiem mana lapa droši vien nav ielādējusies, līdz ar ko Googles statistikā tas neuzrādās kā klikšķis. Zinot to, ka Latvijā ir viens no ātrākajiem internetiem pasaulē un to, ka mana lapa nebūt nav apjomīga, tas izklausījās vienkārši stulbi... Es vēl saprastu, ja 5 cilvēkiem viņa nebūtu ielādējusies, bet ne jau 105!!! Kas ir vairāk kā trešā daļa! Google analytics dati ir pilnīgi precīzi. Man ir reklāma arī SS.lv, un tur visi klikšķi, kas ir notikuši pilnībā sakrīt ar Google analytics datiem.
Nevienam neiesaku Draugos likt teksta reklāmas, ja nav vēlēšanās maksāt par feikiem klikšķiem.

F FlashForward 20.02.2012

Man nepatīk tās reklāmas! Tāpēc es principa pēc nekad neklikoju uz to spameru linkiem. Es labi zinu kā viņi krāpjās, domēnu uzliekot kaut kādu piesaistošu, bet iekliko un izrādās k-kāds easygetmoney vai tamlīdzīgs s***.

V Vīra draugs 20.02.2012

Tas pats joks! Tikai man interneta veikalā iebūvēts analytics. Samaksāju par 3000 klikšņiem Ziemassvētkos gan draugiem.lv, gan boomtime.lv, draugi apkrāpa par 980 klikšņiem, toties boomtime.lv bija 2981 klikšķis... domāju diez vai draugos.lv mājaslapa neielādējās 980 cilvēkiem!

V Viens no Andriem 22.02.2012

Nu es mazliet bezkaunīgi, bet paši par klikšķiem samaksājāt, ne jau par ielādētām lapām. Līdz ar to kāpēc draugiem.lv nenodarbināt kādu cilvēciņu, kurš to vien dara kā klikšķina pa reklāmām pat negaidot mērķa lapas ielādēšanos :-) Bet ja nopietni, ja šitādi joki tiešām notiek, tad bēdīgi. Tad es draugiem.lv vietā visiem saviem klientiem iedotu kodiņu ko salikt klienta lapu apakšās, lai vismaz ir zināms ka tā lapa tik tālu tika ielādēta un norenderēta un tikai par tām prasītu arī samaksu. Citādi paši sev bedri rok.

Arī man statistika nesakrita ar dr.lv klikšķa statistiku. Viņiem tiešām tur kaut kas nav kārtībā.