www.sudzibas.lv Draugiem.lv profila dzēšana

Draugiem.lv - profila dzēšana

Labdien, gribu zināt kur var saņemt palīdzību, ja Draugiem.lv neno šā ne no tā man un citiem izdzēsa profilus. Vai tas ir likumīgi? Un cik lielai naudai jābūt maciņā , lai par šo incidentu ziņotu policijai? Varbūt ir kāda cita droša interneta iestāde?

Ontūns 28.01.2015

Drošākā iestāde ir mazmājiņa. No turienes tevi neviens neizdzēsīs.

M Marfuša 28.01.2015

Ko tu domā--droša interneta iestāde, kas tas būtu ?Ontūns forši nodefinēja!Kāpēc tanī portālā citus nedzeš ārā?

D Dace Iepa 03.02.2015

Dīvaini, ka citi raksta te savus dzēlīgos komentārus. Man piemēram izdzēsa profilu, kas stāvēja neviena netraucēts kopš 2004 gada ar visiem albūmiem. Priecīga nebiju un ko tad tādu es sastrādāju, ja 10 gadi viss bija o.k? Varbūt kādam pēkšņi nepatiku un viņš sūdzējās par mani. It kā tādi varianti arī dzirdēti, bet neko sliktu neatminos daram. Katrā ziņā arī augstāk minētajiem komentētājiem ieteiktu izdzēsties tāpat kā visi mani draugi un ğimene to izdarīja un pāriet uz Facebook. Tur nav dzirdēts par profilu, , neno šā neno tā, , dzēšanu.
Ja jau mēs esam Draugiem.lv par daudz tad lai dzīvojas rupjā, neaudzinātā administrācija viena pati

D Dace Iepa 03.02.2015

Izskatās, ka komentē šeit ne īpaši ar prātu apveltīti cilvēciņi. Neviens neprasa paņirgāties, bet padomu!

S sanyyyy 18.02.2015

tadi, ka es izradas ir daudzi . Man sodien izdesa ne tikai manu, bet ari berna profilu, kad no berna profila painteresejos kapec mani izdesa