www.sudzibas.lv Draugiem.lv profila bloķēšana

Draugiem.lv - profila bloķēšana

Mulķīgāka portāla nav. Vairāki izdomāti profili nolemj kādu profilu dzēst. Pasūdzas ķipa administrācijai visi feik profili un šamie dzēš reālo profilu. Interesanti cik ilgi vēl viņi pastāvēs ,ja tā attieksies pret saviem klientiem. Profils tiek dzēsts -cilvēks neko nav pārkāpis , bez iepriekšēja brīdinājuma, neatdod ne ieguldīto naudu, ne info. (fotogrāfijas, tālruņa numurus, svarīgas īsziņas, dienasgrāmatas pierakstus, video un tml.)

R Rinalds Fadējevs 10.02.2015

Mani arī tā vienkārši izdzēsa, kādu laiku dusmojos, bet nu esmu atpakaļ. Ticība gan vairs nav nepapildinu statistiku, nelieku bildes, negaidu svarīgas ziņas, jo gaidīšanas laikā viņi var nedarboties, vai mans profils būs gluži vienkārši nobloķēts. Facebook man tādu problēmu nav bijis.

S sanyyyy 18.02.2015

Bedigi, vini ne tikai izdzesa manu profilu, bet satraumeja manu bernu izdzesot ar vina, kad pajautaju kas par lietu no berna profila