www.sudzibas.lv Draugiem.lv par blokeshanu.

Draugiem.lv - par blokeshanu.

Esmu parsteigta kapec neviens nav iesudzejis tiesa tos naudas kasejus.es pasutiju shodien adinu, bet mani nem un nobloke.kas tas par sviestu.ja esmu viltus, jeb viltnieks, tad sorrry shim kantorim...Gribas lugt apcakaretos reiz celties kajas.!!!Moska kads jurists zun-ka tas lietas daras?

Z ZilgmaKraukle 21.07.2011

Mani šodien arī izdzēsa no draugiem, bet biju jau tik laimīga. Tie administratori ir slimi.

T ToZilgmaKraukle 21.07.2011

Tevi vispār vajadzētu turēt izolatorā, kur nav ne datora, ne telefona, jo visu sev piejamo telpu esi aizķēzījusi.

E e 21.07.2011

Kur lielāku tizlumu kā draugiem.lv... Īpašniekus vajadzētu Valdībā - tad mēs i par gaisu nodokļus maksātu! :D

W www. 21.07.2011

Nav ko visādus mēslu pasūtīt...

T toWww 21.07.2011

Kur tu tāds gudrītis gadījies? Visu zini, par visiem nosodošs viedoklis! Vai esi pārkarsējies?

E Esesesseseseseses 21.07.2011

Līva, Tev ko savu ādiņu jeb priekšādiņu trūkst vai, ka pasūti pa maksu?!! :D :D :D :D Jebal es tos Dr.lv visos caurumos! :D :D :D :D :D

Z Zirgs 21.07.2011

Līva, tu konskuju zalupu negribi?

N nav jāzin! 17.08.2011

Nē nu vispār man dažreiz tā vien gribas ar kādu no draugiem.lv operātoriem parunāt!!! man pilnīgi besij ārā KA MANI NE PAR KO NOBLOĶĒ UZ 24 STUNDĀM!!! un rakstīts Tu tiec bliķēts ... (datums) jo kāds no lietošanas noteikumiem ir pārkāpts:
Viltus profili draugiem.lv nav atļauti. Tavs profils ir bloķēts uz 24 stundām par to veidošanu. Lūdzu cieni mūsu darbu un turpmāk tā vairs nedari. IDIOTI !!! Kautkāds tiešām SVIESTS!!! Debīlie cilvēki!!!

N nav jāzin! 17.08.2011

tb bloķēts ;D

T Tāir 17.08.2011

Ja nobloķēja, tas ir štrunts, labi, ka pakaļā neizdrāza!

R Rinalds Fadējevs 10.02.2015

Izrādās, ka viņi sen gadus ņirgājas par saviem klientiem.Es piereğistrējos atpakaļ, bet škrobis liels par pirmā profila dzēšanu. Nu jau mācība ir neko nepapildināt un neuzticēties krāpniekiem