S Samanta 26.04.2011

Lieldienas velejos aizsutit apsveikumu draugiem drugiem.lv, bet vel aizvien draugiem.lv nestrada . Atrodos UK, ir cilveki kam ari ir tiesi tada pati problema kops lieldienam, ir tadi kas ieiet draugiem.lv bez problemam. Varbut man ir jamaina interneta pieslegums, jo ta ir vieniga saikne man ar majam ar Latviju

S Samanta 26.04.2011

Es velos zinat - cik ilgi vel nestradas draugiem.lv UK? Jo LATVIJA visiem strada draugiem.lv, bet Anglija tikai dazas pilsetas. Es loti velejos apsveikt radus Lieldienas un mani tik loti apbedinaja, ka tiesi pa svetkiem ir nogriezts sis portals. Es vel domaju, ja citiem UK ir draugiem.lv, bet citiem nav kops Lieldienam, varbut ir jamaina interneta pieslegums, sakara ar kartejiem draugiem.lv, , uzlabojumiem, , vins mana interneta versija vairs nedarbojas:( Pat neatveras uzraksts atvainojiet..., neveras vala un viss:( man ta vel nekad nav bijis

J janis 26.04.2011

Nujau bus 3 dienu kad nestradaa Draugiem lv Anglijaa...vrbut kads patiesham var uzrakstit kapec taa un kad bus pieejams!!

J jana 26.04.2011

Man arii tapati problema jau kuro dienu neiet draugi!!! Bet kad eju caur telefonu tad gan iet!!

D Dace 26.04.2011

Interesanti, vai UK vispar atsaks darboties draugiem.lv, sodien aiziesu uz biblioteku, vai tur ari ir liegta pieeja draugiem.lv (varbut kartejie uzlabojumi un nav tas interneta pieslegums, kas samiem vajadzigs, es zinu ka citi Anglija izbriniti, ka saja kraja nav jau nedelu draugiem.lv

L Liene 26.04.2011

Dzīvoju Skotijā un arī mums šeit neiet draugiem.lv jau 3. dienu un izskatās, ka vēl labu laiciņu neies. Varbūt, ka viņi vienkārši ir nogriezuši pieeju draugiem.lv visai UK ? Kaut gan arī tas neliekas ticams variants, jo pašiem draugiem.lv administratoriem tas nebūtu izdevīgi.

M Marija 26.04.2011

Tiesi pa svetkiem nogriez draugiem.lv vot stulbums .Ja zinatu cik tas bus vel ilgi, a ta gaidu un gaidu . Ir dazi, kam UK darbojas draugiem.lv, bet citiem precizi jau 4 dienas ka nav internets, bet KAPEC?

M Marina 26.04.2011

Man ari UK draugiem.lv neit jau 3.dienu...
kapec?????????????

K Krists 26.04.2011

Birmingemā arī nestrādā, ne tikai draugiem.lv, bet vēl dažas LV lapas. Mums ir Virgin nets, kāds Jums?

š šamiem 27.04.2011

Pēc jaunās versijas ieviešanas viņiem ir tāds bardaks, ka maz neliekas. L-jā arī bieži vien uzkaras un nestrādā. Daudzas sadaļas nevar normāli apskatīt. Da nu, nav jau vienīgais soc portāls.

N NarkologsDr.Zālītis 28.04.2011

Sēdiet gliemežu un sēņu lasītāji savās UK kopmītnēs un nepīkstiet par Draugiem. lv. Kam jums tādi. Jūs esat savu izvēli izdarījuši Anglijas ābolus lasīt nevis Latvijas.

K Kaspars 28.04.2011

Es pats dziivoju UK, bet ar draugiem man viss ir kaartiibaa ... man liekas, ka tas ir atkariigs no interneta, kursh tev ir piesleegts !

K Kaspars 28.04.2011

P.S. starp citu ... visiem VIRGIN lietotaajiem draugi neiet ... varu ieteikt labaaku ... TALK TALK internets ... 32 paundi meenesii, zvani pa velti pa visu eiropu ... ) unlimited download ... :)

A Al 03.05.2011

draugiem.lv vispaar ir suudiigs portaals caurcaureem! Tad jau labaak lietot Facebook, tur viss ir bezmaksas, arii ielogoties nekad nav probleemu. Nafig to draugiem.lv!!!

S Santa 10.05.2011

Atrodos UK, draugiem.lv nav normāli pieejami jau nedēļu, lapa veras vaļā vismaz 15 min ! Pirms nebija jauna draugiem.lv versija, viss bija kārtībā !

D Datorists 06.06.2011

Tas nav nekas neparasts, ka nogriež UK adrešu piekļuvi - acīmredzot ir bijuši, piemēram, lapas laušanas mēginājumi, un tamdēļ mēdz gadīties, ka serverim liedz atsevišķu IP adrešu grupu piekļuvi. Tā lūk.

S Sukinsin 27.10.2011

LV ir taada sisteema-izbraukushie latvieshi tiek uzskatiiti par nodeveejiem.Vieteejiem zombeetajiem izbraukushie ir ienaidnieki, kaa arii nepatiik savaadaakdomaajoshie.Portaalaa tiek reklameetas kraapshanas sheemas-piem.darba iekaartoshana.Tur var rakstiit tikai vieteejai valdiibai slavinoshus rakstus.Domaaju, ka izdariits taa, lai latvieshiem aarpus LV portaals nebuutu piejams.