www.sudzibas.lv Draugiem.lv Nepiegādāja apģērbu par ko samaksāju

Draugiem.lv - Nepiegādāja apģērbu par ko samaksāju

Pirms nu jau vairāk kā mēneša šajā adresē pasūtīju apģērbu, par ko iepriekš samaksāju. Tā kā piegādes laiks likās aizdomīgi ilgs nolēmu uzvaicāt kas par lietu, atbildēja, ka tuvākajā laikā paziņos kas noticis. Atbildi un preci tā arī nesaņēmu, bet viņi manu naudu gan.

Q

S soka 17.06.2013

Labdien, ja mana mamma ar pasutija pie viniem kleitu gaidija 3 menesus, uz vestulem neatbildeja, un naudu atpakal ar neatgrieza tad pec ilgas draudesanas doties uz policiju beidzot vini atgrieza naudu un pec tam atsutija kletu pec paris nedelam, kleitas kvalitate drausmiga un vispar drausmas!
cik saprotuu ari sutijat pie personas zanete haka?jo vina nemas ar to majas lapu!un dragos tagad vinai ari ir lapa!
tagad si sieviete par to ka bridinaju citus cilvekus un ir kerusies pie manas firmas apmelosanas jo redz velas paradit sewi laba saulite, tapec esat uzmanigi! velu veiksmi ceru ka jums atgriezis naudu vai ari preci

S soka 17.06.2013

un pie tam tagad si lapa saucas savadak http://www.draugiem.lv/taviapgerbi/

L leldesaulite 22.11.2013

Es arī esmu piekrāpta šajā kompānijā, jau 2 mēnešus gaidu pasūtījumu un sūtu pretenzijas vēstules uz norādītajām adresēm, ja mans pasūtījums netiks veikts vai naudu neatdos vērsīšos policija ar iesniegumu pret norādīto personu Andri Neilandu

N nikola333 17.10.2014

es ar;i esmu tā laimīga.pasūtīju kleitu novembrī, ne kleitas ne naudas.nevaru saprast, vai tiešām tik grūti dabūt savu naudu atpakaļ.