Draugiem.lv - krāpšana

Jūs visi domājat ka jums iesmērē vecas preces tajā izsolē.. NĒ

Tur kur ir podziņa "pabeigtās izsoles", paskataties kas tieši vinnēja tās dārgākās balvas ar 90% atlaidēm. Aizej uz viņu profilu, itkā ok; daži draugi, bilde. Pēctam kad paskaties, visi tie mega-laimētāji viens otram ir draugos. Kautkā dīvaini ka viņiem nevienam nav galerijas. Liek aizdomāties ka tie paši alabama sataisījuši viltus profilus lai visiem stāstītu 'eu rekur šitas čalis uzvarēja LCD' .. Ja parakņāsieties kādas 10 minūtes ieraudzīsiet. Ne visi profili toties ir šādi.

Ja runā par mazām balvām toties, kā kautkādas grāmatiņas vai bukletiņi, tad uzvarētāji ir īsti.

Sakat ko gribat, es izteicos :D

G gailis 16.12.2009

es piem ieveroju kaa viltus profili pagarina izsoli kamer nav pieteikami liela cena, diezgan interesanti. pashi vainigi cilveki ka uzkjeras

A Ansis 17.12.2009

ko Tu muļķe te gvelz ..., ja esi bremze un nevari neko vinnēt, tad labāk paklusē !

T tututu 17.12.2009

Esmu mēģinājusi piedalīties un diemžēl jāpiekrīt sūdzības autorei :(

D diāna 18.12.2009

SŪDZĪBAS AUTOREI 100 % TAISNĪBA !!!

S sss 18.12.2009

piekriitu.

O oksana 18.12.2009

Man vispār liekas ka ta Alabama ir tikai Bincisim, ir tāda ģimenīte, kura pacel cenu parējiem, bet pašie pirk labas lietas par dažiem latiem.

O oksana 18.12.2009

BUNCISIM - Inese Bunce, Bruno Buncis, Retnars Buncis

E edis 18.12.2009

Vajadzētu tomēr rūpīgāk pieiet visai šai lietai - kāda konkrēta iestādīte varētu viņus aiz olām paņemt par krāpšanu, vai tādu darbību veik';sanu mankārīgos nolūkos, kas nodara zaudējumus 3ajai personai un tad redzēsim ko tad ansītis te dirsīs caur restēm brīvību ostot.

S sesija 18.12.2009

Bet, tikai ko tu pliks pret medicīnu...autorei 100% taisnība.Gan jau uzzināsim kur tās kājas aug.

O OskariTo 19.12.2009

Pilnigi piekritu shiten raxtitajam ! Pats reizem paveroju ALABAMA speletajus! autorei 100% taisniba!

N Neteiksu 23.12.2009

P x I x E x K x R x I x I x T x U
A x U x T x O x R x E x I

A Aga 08.01.2010

Alabamas visēdāju brigāde - bunči, rutki, romieši, paegļi, cimoškas. Un toč - visi viens otram draugos. Varbūt ļauži pēc ugunsnelaimes, ka viņiem vajag visu bez izņēmuma. Bet piekrītu - buncisms un rutkisms padara šo pasākumu par idiotismu...

V varupierādīt 23.01.2010

Viss sākās ar to, ka meita novembra vidū nolēma pirkt datoru. Sēdēja internetā, pētīja kādu grib un kur visizdevīgākās cenas. Uzdūrās kādam piedāvājumam, kur bija dators, kas veikalā maksā 300-Ls, bet pārdevās par 180-Ls. Meita zvanīja pārdevējam, sarunāja, ka pirks, bet tajā brīdī nevarēja aizbraukt un dators tika pārdots citam.

Ar to nekas nebeidzās. Pēc dienas zvanīja pats pārdevējs un teica, ka pēc 3 dienām viņam atkal būs tieši tāds pats dators Acer Aspire One 75lh atkal par 180-Ls. Nu ko, meita brauca pakaļ.

Pats interesantākais ir pavadzīme - dators ir alabamas izsoles produkts, preces nosolītājs - īpašnieks (A.M., kura vārds ir dokumentā) šo preci nosolījis par 103, 40Ls. Tā kā visi datora dokumenti ir uz šīs personas vārda un arī garantija, tad pilnu vārdu un uzvārdu es neminu. Pārdevējs jau precīzi zināja, ka līdzko vienu datoru pārdos, tā pēc konkrēta laika viņam būs atkal.

Mani vienkārši ieinteresēja šis fakts. Un es piesēdos decembra beigās un sāku 1. mēneša garumā vērot un piefiksēt visu vērtīgāko preču izsoļu datus, solītājus un “vinnētājus” un to, cik aktīvākie iegulda naudu (kredītiņus) konkrētajās izsolēs. Ir pamatīga informācija savākta. atklājās ļoti interesanti fakti. Šeit teikšu tikai to, ka tie, kas kā uzvarēja, tā arī turpina uzvarēt, neskatoties uz nedēļā šķietami ierobežoto 3 preču limitu.

Un tā, no 20. decembra ir īpāši izcēlušies:

Normunds Siks - 8 laimesti, Solvita Sika - 4 laimesti,

Raivis Siks - 1 laimests;

Normunds Paeglis - 12 laimesti,

Mareks Paeglis - 1 laimests;

Vēl figurē: Inga Kanka, Inese Roze, un, kad viņai bija 3 lielie laimesti jaunajiem, parādījās tikpat agresīva Sanita Roze,

Ingus Terbets, Andris Cīrulis, Elīna Kalniņa, radinieks Edgars Kalniņš, Cimošku pārītis...

Pēdējo dienu izsolēs vienas radinieku grupas sīkie guvumi:

1.Konsultācija “Aci pret aci”-15:34:37, 18. jan.- Evija Rutka

2.Paco Rabanne Ultraviolet edp 80 ml-19:25:03, 18. jan.-Zeltīte Rutka(ex.Eihval de)

3.PANDA CUB bērnu interaktīvā rotaļlieta-15:26:41, 19. jan.-Evija Rutka

4.Braun WK 600 tējkanna-18:40:46, 20. jan. - Zeltīte Rutka(ex.Eihval de)

5.Palutini sevi ar 6 smaržīgām bumbām-11:02:33, 21. jan. - Evija Rutka

6.Šokolādes masāža-13:13:28, 21. jan. - Kaspars Rutkis

7.MOSCHINO FUNNY siev.aromāts-19:11:25, 21. jan. - Kaspars Rutkis

8.KENWOOD JE900 sulu spiede-20:04:33, 21. jan. - Kaspars Rutkis

9.ESCADA INCREDIBLE ME siev.aromāts-19:01:55, Vakar - Zeltīte Rutka(ex.Eihval de)

Patiesībā, ja pieskaitītu pārējos, tikai daži laimesti būtu nejaušajiem ienācējiem... Interesanti, ko tad “Draugiem. lv” ir darījis, lai ierobežotu šo visai nekaunīgo izkrāpšanu??

! !123 29.01.2010

a 4o vi hoteli nahalavu kupitj, vigrat 4ota = ))))) oni ymno varuet vas y4ites blin. i ney4astvuite v tokih oferah. ho4esh komp igi blin i kypi v magazine i vsjo budet o.k.

U Uldis 30.05.2010

Aga veikusi interesanti pētījumu.