Draugiem.lv

Draugiem.lv manās acīs ir ieguvis ļoti labu neslavu. Pirmkārt jau dēļ tā ka lietotājiem neautorizējoties ir pieejama informācija par lietotāju, otrkārt tas ka bieži tiek dzēsti profili un nekas netiek darīts lietas labā, treškārt portāls bieži ir aizklapēts, ceturtkārt tajā nepilngadīgie reklamē porno pakalpojumus, piektkārt no administratoriem nav pat mazākā atbalsta, sestkārt tiek izmantotas primitīvas tehnoloģijas portāla dzinējā., u.t.t. apnika vienkārši viss šis sviests. Vēlu palikušajiem lietotājiem drosmi un izturību, jo es necietīšu to ka informācija par mani ir pieejama publiski pat neautorizējoties.

J Janis 25.10.2006

Bez tam sis admins gul un nevaji gul! Tika uzlauzta vienas pazinas lappa un SIS admins noreageja tikai pec 3 dienam! A ta laika lappa vinas bijusais virs biaj ierakstijis visadas nekitribas un tada gara!

M Mareks 25.10.2006

Tiesi ta, mannereti ir gadijies,ka 15 gadigi zenjki, ludz atsutit dzheku kailfoto?!?!?! Sikas tines nepartraukti ludz papildinat statistiku vai albumu ar maksas iszinju. Esmu sutijis adminiem, bet nekadas reakcijas. Vienkarsi cilvekiem rodas nesodamibas sajuta ar profilu dzeshanu un izlaizhas. Viens man pat blokjets useris terorize ar spamu, lai ari ir blokets.

S samanttaa 22.01.2015

Draugiem.lv vairakas reizes blokeja manu profilu, ka papildinu macinu, pectam atbloke kad statistika viss beidzies, nu noblokejusi, lai nevaru izdzesties, jo neatdod tur esosas bildes. Interesanti kur tada gadijuma man griezties un vai par iekaseto naudu un blokesanu es nevaru griezties policija?